פנצ'ר בנמל: תיקו להפועל חיפה מול אשדוד

חיפה לא הגיעה למשחק ושיחקה חלש, אשדוד ניצלה זאת. תקרית מוזרה בין שחקן חיפה גינסרי למאמן אשדוד עמיר תורג'מןמ.ס אשדוד והפועל חיפה נפרדו אחר הצהריים בתיקו 1:1 במשחק שהתקיים באיצטדיון הי"א באשדוד.

חיפה הגיעה למעט הזדמנויות (4 לעומת 3 למסגרת של אשדוד) ובאופן כללי – סבלה מיום חלש של רוב השחקנים המרכזיים שלה, כולל חנן ממן, ברסקי ועדן בן בסט.

אשדוד מהצד השני נהנתה מיכולת של גדי קינדה, אך גם היא לא יכולה להיות יותר מידי מרוצה מהיכולת שלה. היא כן יכולה להיות מרוצה מהלחימה ומהנקודה החשובה מול המוליכה ערב המחזור.

את השער לחיפה כבר בחצי הראשון אלון תורג'מן בנגיחה, לאחר הגבהה של שיימן. בחצי השני היה זה קינדה שבישל את השוויון לאשדוד לאלקה.

תקרית מוזרה ויש שיאמרו חמורה, התרחשה במחצית השנייה, בזמן שהכדור יצא לחוץ והגיע לידיו של מאמן אשדוד עמיר תורג'מן. הזר של חיפה ראדו גינסרי הגיע לקחת את הכדור שנזרק וספק דחף את תורג'מן שהתגלגל בחוזקה אחורה. האירוע יצר מהומה במגרש אך מצלמות הטלוויזיה הראו כי תורג'מן "התחזה" בנפילתו. בכל מקרה, גינסרי קיבל כרטיס צהוב על האירוע.

למשחק הגיעו כ-1,900 צופים.

מאמן אשדוד עמיר תורג'מן: "אני מרוצה מהתוצאה, סך הכל מבחינתי הראנו אופי ואגרסיביות. יכלנו קצת יותר בחלק הקדמי אבל התוצאה משקפת".

מ.ס אשדוד: יואב ג'ראפי, יצחק אספה (תום בן זקן, 75), ויקטור גנב (רועי בקל, קרלו ברוצ'יץ', אביב סולומון, תום מונד, יובל יעקובוביץ', גדי קינדה, מאוריסיו קרודיירו, אדילסון באהיה (בנצי מושל, 68) ובלסינג אלקה.

הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש (גל אראל, 78), ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רסמוס שסטט, רוסלן ברסקי, חנן ממן, ראדו גינסארי, עדן בן בסט (מקסים פלקושצ’נקו, 71) ואלון תורג'מן.

צילומים: מהטלוויזיה.

Comments

comments