כל מה שרציתם לדעת: הפועל חיפה - בני סכנין (6.10) - הפועל חיפה Live

מאת: חיפה לייב ולירן טטרו, 6.10.18, 10:50

כל משחקי הפועל חיפה, השעות, מחירי הכרטיסים, הטלפונים, ההודעות האחרונות מהמועדון וכל מה שחשוב לדעת לקראת המשחק הקרוב של הקבוצה בעונת 2018/19!
♦ הפועל חיפה – בני סכנין – מחזור 6 (שבת, 6.10, 18:45, איצטדיון סמי עופר, שידור: ספורט 5 לייב, שופט: אלי חכמון). עדכונים חיים מהמשחק גם בקבוצת השידור החי של הלייב. להצטרפות הקליקו.

במשחק הקודם: מכבי פ"ת – הפועל חיפה 1:1, בני סכנין – הפועל חדרה 2:1.

התחזית: סוער

בהפועל חיפה ובבני סכנין לא רגוע. שתי הקבוצות לא צלחו היטב את פתיחת העונה, ובעוד הפועל חיפה עם מאזן מעט טוב יותר, סכנין המצויה במרתף הטבלה בלחץ גדול והפסד נוסף עלול לשלוח את מאמנה בני בן זקן הביתה.

עם זאת, גם בהפועל חיפה מנסים למצוא פתרונות. שחקני הרכש שהובאו העונה לא מספקים את הסחורה בחמשת המחזורים הראשונים, והדבר אמור בעיקר על חוליית ההתקפה שלא מצליחה לכבוש כמות מספקת של שערים. ואולם, גם בחוליית ההגנה יש בעיות כשנדמה כי גבריאל תמאש, העוגן בעונה שעברה, ירד ביכולתו והספיגה עומדת על לפחות שער למשחק.

ניסו קפילוטו הפצוע ייעדר משורות הכרישים ומי שעשוי לחזור להרכב אחרי שסופסל הוא מקסים פלקושצ'נקו. גם חלוץ הרכש פאפאזוגלו ימשיך לקבל קרדיט בהרכב הפותח.

בסכנין מתכנן בן זקן זעזועים. ג'ורג' אקפביו, אמיר נסאר ומוחמד כליבאת מחוץ לסגל והקבוצה תעלה במערך 3 בלמים לראשונה העונה. המטרה שלה – לא לספוג ולהסתמך על התקפות מעבר קטלניות של הקישור וההתקפה המוכשרים שלה בראשות – ראדי, מוגרבי וגאדיר.

הרכבים משוערים ||  הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, גל אראל (רועי שוקרני), מקסים פלקושצ'נקו, ראדו גנסארי, גילי ורמוט, נס זמיר, תנאסיס פפאזוגלו.

בני סכנין: מחמוד קנדיל, עלי עוסמאן, אלבן פנישי, עלי אבו ריא, סארי פלאח, איאהב שאמי, איאהב גנאים, מהראן ראדי, פיראס מוגרבי, שלומי אזולאי, מוחמד גדיר

כרטיסים: כרטיסים זמינים לרכישה בקופת ברק. מחירי הכרטיסים: 50 ש"ח למבוגר (61 עם עמלה), 04-8377777.

כל משחקי הסיבוב הראשון – הפועל חיפה 2018/19

צילום מסך: גוגל