סיכום משחק: מקסים וורמוט חלשים; קלינגר: היה צריך להיות 1:4 לנו בחצי

מאת: לירן טטרו, 17.9.18, 23:55


אולי יותר מכל, יכולים ללמד תגובות אוהדי הפועל חיפה אחרי המשחק על מצב הקבוצה: מבלבל ולא אחיד. זאת לאחר שבסמי עופר נפרדו הערב חיפה ובית"ר ירושלים בתיקו 2:2, בסיומו של משחק הפכפך. חלק מהאוהדים ציינו כי הם אופטימיים, אחרים גרסו כי הקבוצה נחלשה מאוד.  

מצד אחד, נקודת אור בדמותו של נס זמיר שליהטט על המגרש ובתוספת שטקוס הבלתי נגמר, השאירו לפחות נקודה בבית. נקודת אור נוספת הייתה מספר המצבים: 16 במספר כשלפחות 9 מהם למסגרת. זה הסתיים רק בשני שערים ברשת של שוער בית"ר גורש מה שהספיק כאמור רק לתיקו.

שתי הקבוצות לא היו במיטבן – בית"ר בחצי הראשון ואילו חיפה בחצי השני. מה שכן, בית"ר נראתה טוב הרבה יותר משני משחקי פתיחת העונה שלה.

המשחק נפתח בעצלתיים ובאופן שקול כאשר ב20 הדקות הראשונןת נרשמו 2 התקפות של חיפה ומצד שני הצלה מקו השער של שטקוס.

בדקה ה29, אחרי דקות פחות טובות של חיפה – היא דווקא כבשה: גינסארי הגיע ללב הרחבה והצליח לבעוט מעל גורש ולרשת – 0:1.
חיפה יכולה הייתה להגדיל את התוצאה אך הייתה לא מרוכזת ופספסה מצבים קורצים, מה שעלה לה ביוקר.

בדקה ה40 קיבל עידן ורד את הכדור באמצע, התקדם וראה שאין לו למי למסור. ורד חתך שמאלה ובעד מדויק לפינה הרחוקה – 1:1. בפתיחת המחצית השנייה נפצע גולדברג מהפועל חיפה והוחלף על ידי משפתי.

בדקה ה56 בעט תמאש כדור חופשי כחם, גורש הדף בקצות האצבעות. כעבור דקותיים בית"ר החמיצה מקרוב לאחר מסירת עומק נהדרת לתיבת ה-5 של שטקוס.

בדקה ה61 הצליח עידן ורד להגיע לכדור אבוד ולהקפיץ לתיבת ה-5,כדור שכמעט חדר פנימה.
בדקה ה64 – מהפך. בית"ר יצאה להתקפה מסודרת בסופה הוגבה הכדור מימין לשמאל, אינברום היה במקום הנכון כדי לבעוט בוירטואוזיות פנימה – 1:2.

ערן לוי נכנס במקום סילבסטר בבית"ר ובדקה ה-66 יצא סוויסטד ונכנס במקומו בן אז'ובל. עברו 30 שניות, הכדור הוגבה לרחבה ואותו אז'ובל נגח פנימה – 2:2. בהמשך החליף אראל את ורמוט. בריהון החליף את אינברום בבית"ר. הדקות האחרונות היו מותחות אך הסתיימו בתיקו בסוף 94 דקות.

קלינגר: "יכולנו לגמור את המשחק חצי ראשון, הכניסה של אז'ובל באמצע מהלך היא בניגוד לגישה שלי"

מאמן הפועל חיפה, ניר קלינגר, סיכם את המשחק: "היו דקות טובות פחות טובות בתחילת החצי ואז גם שון נפצע. החצי הראשון היה צריך להסתיים עם 1:4 לנו, וכשאתה לא מפתיע – אתה סופג, וספגנו שער טיפשי ממצב אחד של בית"ר, זה קצת ערער אותנו".

קלינגר הוסיף: "בפיגור שלנו הימרתי והכנסתי את אז'ובל באמצע מהלך, היה לי מן ויז'ן כזה שצריך להכניס אותו וזה הצליח. הקהל נהנה, היה כדורגל טוב, קצב טוב, שערים. לנו המאמנים היה פחות טוב אבל זה בסדר".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות