מטפלים בבניין שלכם ב-360 מעלות

 אזור השרון מתאכלס בקצב מדהים, עוד ועוד אוכלוסיות חדשות ומגוונות מגיעות לאור עקיבא, חדרה, נתניה והסביבה.

מה שמאפיין את הבניה החדשה בישראל הוא בנייני מגורים, רבי-קומות המציעים סטנדרטים חדשים של מגורים. לכך מצטרפת הדרישה לתחזוקה טובה ואיכותית של בית המגורים, הן בתחומי החשמל, הניקיון ונראות הבניין והן ברמת תפעולו, תחזוק ותקינות מעליות וגביית תשלום ועד בית ללא תקלות.

בדיוק לשם כך הוקמה לפני כשנתיים "ועד 360" לניהול ואחזקת נכסים ומבנים משותפים. תחת קורת גג עם שירותים מקיפים לכל מבנה ונכס, מציבה החברה סטנדרט חדש של שירות ועשרות לקוחות מרוצים.

החברה נותנת פתרונות אחזקה, ניהול ועדי בתים, גבייה, ביטוחי מבנה, ניקיון, גינון, שירותי מעליות, תשלומי חובות חשמל וחובות אחרים, אינסטלציה, הדברה, ועוד. כל השירותים מתבצעים בשקיפות מלאה מול חברי הוועד ובאופן שוטף מול הדיירים ומקבלי השירות.

החברה מעניקה גם שירותי ניקיון דירות לפני אכלוס מול הקבלן או מול הדייר הפרטי בקבלת מפתח.

"הייחודיות שלנו היא בצוות ניקיון חזק מאוד, מקצועי, העוסק שנים בתחום – הן בפוליש ובניקיון הדירות והן בבנייני מגורים", מסביר ויקטור מושאילוב, מנהל החברה. "אנו מחדדים את עצמנו לרזולוציות של סנטימטר, לא מאחרים, לא מבריזים ולא מחסירים יום אחד של עבודה, גם בחגים".

ואיך בוחרים חברת ניהול?

"יש כמה פרמטרים. מומלץ לבחור חברת ניהול אשר פועלת באזור המגורים, לבדוק זמני טיפול בתקלות שמדווחות על ידי הלקוח וכן זמני תגובת שירות לקוחות ומוקדי חירום. כמובן שמומלץ לבחור חברת ניהול אשר נותנת שקיפות מלאה של ניהול ועד הבית. חשוב לבקש הצעת מחיר ופירוט על כל השירותים שמוצעים על ידי החברה ולהעדיף כזו שמציעה מחיר נוח בנוסף לשירות איכותי.

"מרכיב הניקיון הינו 80% מכלל התחזוקה בבניין, לכן נדרשת חברה שמתמחה בתחום ונותנת שירות איכותי בעיקר בניקיון. אנו שמים דגש על איכות ורמת שירות גבוהה ביותר".

באשר לתחום המורכב של ניהול ועד בית, מוסיף ויקטור כי "ניהול ועד הבית אינו מוגדר כתפקיד נוצץ ולא תמיד מי שמבצע אותו עושה אותו מכל הלב או במקצועיות הדרושה. בבתים משותפים התפקיד כולל בחובו התעסקות מול דיירים בנושא גביית כספים, בעיות עם סרבני תשלום, מעקב אחר תחזוקת הבניין, עבודה מול ספקים שונים, ניקיון הבניין ועוד. במגוון בתים בישראל ניהול ועד הבית מתחלף בתדירות גבוהה על ידי דיירים שונים ונוצרת בעיה של חוסר עקביות ושינויים תכופים שבסופו של דבר פוגעים באופן ישיר בתחזוקת הבניין ובזבוז כספים אדיר. וכאן, בדיוק, אנחנו נכנסים לתמונה".

ועד 360, פועלת באזור אור עקיבא, חדרה, גבעת אולגה, נתניה וחריש.

קיבעו פגישת ייעוץ בחינם עוד היום –  1800-100-352 או היכנסו לאתר: http://www.vaad360.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.