עדכוני חיפה והסביבה 14.11: בן 70 נמצא ללא רוח חיים ברחוב בורלא בקריית ביאליק21:55: לוחמי האש פעלו במלון הבוטיק "וילה כרמל" בעקבות דיווח על עשן הבוקע מקומת הקרקע של המבנה. בתום סריקות אותר המוקד בלוח החשמל. לוחמי האש מבצעים כעת פעולות לשחרור העשן וסריקה בחדרי המלון.לא דווח על נפגעים

===

21:33: סמוך לשעה 20:55 נמסר למד"א על אדם שנמצא ללא רוח חיים בקומת הכניסה של בנין ברחוב יהודה בורלא בקרית ביאליק. כונני מד"א רכובים על אופנועי עזרה ראשונה וניידת טיפול נמרץ של מד"א שהוזעקה למקום קבעה את מותו של גבר כבן 70 עם חשד לסימני אלימות בגופו. נסיבות האירוע נבדקות על ידי גורמי אכיפת חוק. בנוסף נמסר כי מתנדבי איחוד הצלה שהשתתפו בחיפושים אחר הנעדר בקריית ביאליק. מתנדב איחוד הצלה לירן קריספין איתר לפני דקות אחדות את הנעדר לצערנו ללא רוח חיים כל שאר הפרטים ניתן לקבל ע"י משטרת ישראל.

לירן קריספין מתנדב איחוד הצלה: "הוזעקתי לפני מס' שעות לחיפושים אחר נעדר לבקשת משטרת ישראל. בסריקה שביצעתי בכניסה לבניין ברחוב בורלא איתרתי גופת גבר ללא רוח חיים ביקשתי ממוקד איחוד הצלה לזמן ניידת טיפול נמרץ למקום על מנת לקבוע את מותו כוחות משטרה גדולים במקום חוקרים את נסיבות הארוע". צילום: דוברות מד"א

הצטרפו לקבוצת מגדלור-חיפה בוואטסאפ לקבלת כל העדכונים החמים היישר לנייד. להצטרפות ליחצו כאן

===

16:02: ברחוב האילנות באזור הכרמל המערבי נפל רכב לתעלה מסיבה שאינה הובררה. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה הוזעקו לתאונת דרכים עם מעורבות רכב שסטה ונכנס לתוך חצר בית ברחוב האילנות בחיפה. מתנדב איחוד הצלה שהגיע למקום מדווח כי האשה חולצה מהרכב ולא נזקקה לטיפול רפואי. גם צוותי כיבוי ומשטרה פעלו במקום.

===

14:16: משטרת ישראל חשפה אמש בדירה בבניין מגורים ברחוב אבא הילל סילבר בחיפה מעבדה ששימשה לגידול שתילי מריחואנה.במקום נתפסו 60 שתילים, ציוד נוסף ששימש לגידולם וחומר נוסף החשוד כסם מסוג מריחואנה בתפזורת שנמצא ארוז בדירה במשקל של 2 ק"ג.המשטרה עצרה שני גברים תושבי חיפה באמצע שנות השלושים לחייהם בחשד לגידולם אשר הועברו לחקירה בתחנת חיפה. בימ"ש חיפה האריך הבוקר את מעצרו של אחד החשודים עד יום ה' והחשוד השני שוחרר בתנאים.

Comments

comments