רשת מקומונים ועדכוני חדשות – מגדלור ניוז בוואטסאפ

עכשיו במגדלור ניוז בוואטסאפ: כל אזור והחדשות שלו. אתם יכולים להצטרף לקבוצה אחת או לכולן - ולבחור באיזה חדשות של איזו עיר או יישוב להתעדכן! הצטרפו והזמינו חברים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

רשת מקומונים ועדכוני חדשות – מגדלור ניוז בוואטסאפ

עכשיו במגדלור ניוז בוואטסאפ: כל אזור והחדשות שלו. אתם יכולים להצטרף לקבוצה אחת או לכולן - ולבחור באיזה חדשות של איזו עיר או יישוב להתעדכן! הצטרפו והזמינו חברים!

מגדלור-פיד ♋

❇ אנו מודים למאות האנשים שהצטרפו אלינו בחודשים האחרונים על מנת להתעדכן בנעשה באזור חדרה/אור עקיבא והמושבות, וכן בקבוצות לחדשות ארציות. חסרה לכם קבוצה שאתם חושבים שתתרום לתושבים/לציבור? שילחו לנו את ההצעה למנהלים בהודעה פרטית או דרך המסר האדום שלנו:
https://goo.gl/ubhwBj

==================

>> עכשיו במגדלור ניוז בוואטסאפ: כל אזור והחדשות שלו. אתם יכולים להצטרף לקבוצה אחת או לכולן – ולבחור באיזה חדשות של איזו עיר או יישוב להתעדכן!

1. מגדלור ניוז בזמן אמת – קבוצה כללית עם ידיעות מכל היישובים והערים באזור (אור עקיבא, חדרה, זכרון יעקב, בנימינה-גבעת עדה, פרדס חנה-כרכור, קיסריה, חוף הכרמל) – קבוצה ללא תגובות!
להצטרפות

2. מגדלור ניוז אור עקיבא – חדשות ועדכונים על אור עקיבא בלבד! קבוצה ללא תגובות!
להצטרפות

3. מגדלור ניוז חדרה – חדשות ועדכונים על חדרה בלבד! קבוצה ללא תגובות!
להצטרפות

4. מגדלור ניוז פרדס חנה-כרכור – חדשות ועדכונים על חדרה בלבד! קבוצה ללא תגובות! להצטרפות

5. מגדלור ניוז בנימינה-גבעת עדה – חדשות ועדכונים על בנימינה-גבעת עדה בלבד! קבוצה ללא תגובות! להצטרפות

6. מגדלור ניוז זכרון יעקב – חדשות ועדכונים על זכרון יעקב בלבד! קבוצה ללא תגובות! להצטרפות

7. מגדלור-ניוז השרון הצפוני  קבוצה עם הודעות על אירועי חירום מנתניה צפונה ועד חיפה. הקבוצה שקטה וללא התכתבויות מלבד עדכוני מגדלור-ניוז. להצטרפות

8. מגדלור ניוז חמ”ל – חדשות מתפרצות וראשוניות על מה שקורה עכשיו בשטח בכל האיזור. ללא תגובות! להצטרפות

9. מגדלור מוקד החדשות – קבוצת החדשות הארצית עם חדשות לייב מכל הארץ. קבוצה ללא תגובות!
להצטרפות

10. מוקד החדשות הטובות – מגדלור – קבוצה בה יפורסמו רק חדשות טובות מכל הארץ. סיפורים מרגשים, מעשים טובים, עזרה לזולת, עוולות שתוקנו וכל דבר אחר שעולה על דעתכם ובתנאי – שאלה חדשות טובות! להצטרפות

11. מגדלור אירועים ופעילויות – הקבוצה לפעילויות לילדים ומבוגרים באזור חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה-כרכור, זכרון יעקב, בנימינה-גבעת עדה, חריש, חוף הכרמל ויישובי הסביבה. הצגות, סרטים, תיאטרון, מופעים, הרצאות, אירועים ועוד (לאור הביקוש – ישנן 3 קבוצות בהן מתפרסמות אותן הפעילויות – הצטרפו לאחת מהן!) להצטרפות

12. מגדלור ניוז פטפטת – קבוצת וואטסאפ לתושבים מכלל היישובים והערים בסביבה בה ניתן לדבר חופשי ולהעביר עדכונים! להצטרפות

13. מגדלור דרושים – מתמקדת בדרושים באזור המקומון – אור עקיבא, חדרה, זכרון יעקב, פרדס חנה כרכור, בנימינה גבעת עדה, חוף הכרמל, מועצה אזורית מנשה, עמק חפר. ניתן לפרסם גם דרושים מאזור יקנעם, נתניה וחיפה.
להצטרפות

14. מגדלור ניוז מבצעים – קבוצה שמביאה לכם/ן מבצעים מרשתות שונות, חנויות, מתחמים, קניונים ועוד! כל מבצע חדש יכול לקבל פה במה, כי אין כמו מבצעים! להצטרפות

15. מגדלור עולם הספורט – חדשות ועדכוני ספורט רישמיים וכותרות נבחרות מעולם הספורט. להצטרפות


⛔ חשוב לזכור:
הקבוצות הינן בבעלות “מגדלור ניוז”. אין לשתף חדשות ממקורות אחרים (מלבד עדכונים אישיים של חדשות שנחפשתם אליהם באזור הקבוצה בלבד), אין לכתוב בצורה לא נאותה, אין לקלל, אין לשלוח ספאם, אין לשתף פרסומות, אין לפרסם פרטים אישיים אודות אדם כלשהו. כל דבר החורג מנהלים אלה יש לתאם מול מנהלי הקבוצות בלבד. עבירה על אחד מהסעיפים תגרור הסרה מיידית וללא כל אזהרה.

104060cookie-checkרשת מקומונים ועדכוני חדשות – מגדלור ניוז בוואטסאפ

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן