רשת מקומונים ועדכוני חדשות - מגדלור ניוז בוואטסאפ

❇ אנו מודים למאות האנשים שהצטרפו אלינו בחודשים האחרונים על מנת להתעדכן בנעשה באזור חדרה/אור עקיבא והמושבות, וכן בקבוצות לחדשות ארציות. חסרה לכם קבוצה שאתם חושבים שתתרום לתושבים/לציבור? שילחו לנו את ההצעה למנהלים בהודעה פרטית או דרך המסר האדום שלנו:
https://goo.gl/ubhwBj

==================

>> עכשיו במגדלור ניוז בוואטסאפ: כל אזור והחדשות שלו. אתם יכולים להצטרף לקבוצה אחת או לכולן – ולבחור באיזה חדשות של איזו עיר או יישוב להתעדכן!

A – מגדלור ניוז חמ”ל – אירועי החירום בכל גזרת האתר בזמן אמת ובאופן ראשוני ומיידי! להצטרפות >> https://chat.whatsapp.com/D2iSd0ZxynS3MOj7vEVcu2

1. מגדלור ניוז בזמן אמת – קבוצה כללית עם ידיעות מכל היישובים והערים באזור (אור עקיבא, חדרה, זכרון יעקב, בנימינה-גבעת עדה, פרדס חנה-כרכור, קיסריה, חוף הכרמל) – קבוצה ללא תגובות!
https://chat.whatsapp.com/DqH2PfzRU2vF3KVENeVFGV

2. מגדלור ניוז אור עקיבא – חדשות ועדכונים על אור עקיבא בלבד! קבוצה ללא תגובות!
https://chat.whatsapp.com/J5qhU0gdXziBEBXQNl9uV1

3. מגדלור ניוז חדרה – חדשות ועדכונים על חדרה בלבד! קבוצה ללא תגובות!
https://chat.whatsapp.com/9jTOJlZlbLPA6RPlehMQVH

4. מגדלור ניוז המושבות – חדשות ועדכונים על זכרון יעקב, בנימינה-גבעת עדה ופרדס חנה-כרכור בלבד! קבוצה ללא תגובות!
https://chat.whatsapp.com/Fro7BaCWq7U1yoAtg5vQml

5. מגדלור-ניוז חיפה – קבוצה עם הודעות על אירועי חירום בחיפה, הקריות והאיזור. הקבוצה שקטה וללא התכתבויות מלבד עדכוני מגדלור-ניוז. להצטרפות:
https://chat.whatsapp.com/4cDNEeNU0MWGPZEwIveqWk

6. מגדלור-ניוז נתניה  קבוצה עם הודעות על אירועי חירום בנתניה והסביבה. הקבוצה שקטה וללא התכתבויות מלבד עדכוני מגדלור-ניוז. להצטרפות: https://chat.whatsapp.com/LhlFv5G8QEDGGCcs2cdpKm 

7. מגדלור מוקד החדשות – קבוצת החדשות הארצית עם חדשות לייב מכל הארץ. קבוצה ללא תגובות!
https://chat.whatsapp.com/0uJa9S4GNtH7fIq9u40Qbz

8. מוקד החדשות הטובות – מגדלור – קבוצה בה יפורסמו רק חדשות טובות מכל הארץ. סיפורים מרגשים, מעשים טובים, עזרה לזולת, עוולות שתוקנו וכל דבר אחר שעולה על דעתכם ובתנאי – שאלה חדשות טובות! הפיצו את הבשורה וצרפו אנשים לקבוצה:
https://chat.whatsapp.com/IXMFAJB6BjnA4IlTnjy38n

9. פעילויות לקטנים ולגדולים – הקבוצה לפעילויות לילדים ומבוגרים באזור חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה-כרכור, זכרון יעקב, בנימינה-גבעת עדה, חריש, חוף הכרמל ויישובי הסביבה. הצגות, סרטים, תיאטרון, מופעים, הרצאות, אירועים ועוד.
פעילויות לקטנים וגדולים –
https://chat.whatsapp.com/EeunDm5ce1e1nzQYkPnAzc

פעילויות לקטנים וגדולים2-
https://chat.whatsapp.com/1RfcD1dsnxY3sIaB79fT4u

10. מגדלור ניוז פטפטת – קבוצת וואטסאפ לתושבים מכלל היישובים והערים בסביבה בה ניתן לדבר חופשי ולהעביר עדכונים!
https://chat.whatsapp.com/AbYUdBLllEE4wKPGG6QunG

11. מגדלור דרושים – מתמקדת בדרושים באזור המקומון – אור עקיבא, חדרה, זכרון יעקב, פרדס חנה כרכור, בנימינה גבעת עדה, חוף הכרמל, מועצה אזורית מנשה, עמק חפר. ניתן לפרסם גם דרושים מאזור יקנעם, נתניה וחיפה.

https://chat.whatsapp.com/0ITK3plCQYzDiOEEDRxMLR

⛔ חשוב לזכור:
הקבוצות הינן בבעלות “מגדלור ניוז”. אין לשתף חדשות ממקורות אחרים (מלבד עדכונים אישיים של חדשות שנחפשתם אליהם באזור הקבוצה בלבד), אין לכתוב בצורה לא נאותה, אין לקלל, אין לשלוח ספאם, אין לשתף פרסומות, אין לפרסם פרטים אישיים אודות אדם כלשהו. כל דבר החורג מנהלים אלה יש לתאם מול מנהלי הקבוצות בלבד. עבירה על אחד מהסעיפים תגרור הסרה מיידית וללא כל אזהרה.