מבית

מבית

צפו: נכנס לבוש כחרדי לחנות, התיז גז פלפל לעבר המוכרים וגנב שעון יוקרה [📹]

בן 21 נכנס לבוש כחרדי לחנות, מתעניין בשעון יוקרה ובהמשך מתיז גז פלפל לעבר המוכרים. הוא וחברו נמלטים מהמקום. צפו בוידאו

משטרת ישראל עצרה גבר בגין שוד בחנות לשעוני יוקרה ברעננה. השבוע הוגשה נגד החשוד הצהרת תובע והיום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.

ב-2.1.20 התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד בחנות שעוני יוקרה ברחוב אחוזה ברעננה. מחקירה אינטנסיבית ומאומצת של חוקרי המשטרה התברר כי החשוד תכנן ביחד עם אחרים, לשדוד בחנות לשעוני יוקרה כאשר מס’ ימים קודם לאירוע השוד, הגיעו 2 אחרים לחנות והביעו עניין בשעונים תוך שהם בוחנים את המקום.

עוד העלתה החקירה, כי עוד ביום השוד, שעות ספורות קודם לכן, הגיע החשוד ביחד עם אחר לחנות כשהוא לבוש כחרדי והתעניין בשעון מסוים. האחר נכנס זמן קצר אחריו לחנות אך מהבחין כי דלת החנות לא נפתחה, סימן בראשו לשלילה לחשוד והשניים עזבו את המקום. כמה שעות לאחר מכן, שוב הגיע החשוד לחנות וביקש מהמוכר למדוד את אותו השעון. זמן קצר אחרי, הגיע אחר, החזיק את דלת החנות וסימן לחשוד לברוח. החשוד ריסס בגז פלפל את המוכרים שהיו בחנות והשניים נמלטו מהמקום. 2 מוכרים קיבלו במקום טיפול רפואי מגורמי רפואה.

מחקירת המשטרה עולה כי שוויו של השעון היוקרתי שנגנב מוערך בשווי של עשרות אלפי שקלים.

החשוד, בן 21 מראש העין, הסגיר עצמו לתחנת המשטרה ביום 13.2.20 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. בדיון שהתקיים ביום ראשון 23.2.20 הוארך מעצרו של החשוד ב-4 ימים ועד היום (ד’). במעמד הדיון הוגשה הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגדו הבוקר כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.


דילוג לתוכן