חדרה: השוטר עצר את הצעיר שנהג פרוע ונדהם לגלות פרט מדהיםלפני מספר ימים בשעות הצהריים, במהלך פעילות אכיפה באזור חדרה על כביש 65, שוטר הנמצא בניידת גלויה סימן לנהג לעצור בצד הדרך לבדיקה.

בשלב זה הבחין הנהג שנכח לבדו ברכב בשוטר המבקש ממנו לעצור והחל להגביר את מהירות רכבו. השוטר החל בנסיעה אחריו כשהנהג אינו נשמע להוראות השוטר וממשיך להגביר את המהירות וככל הנראה מנסה להימלט, תוך שהוא נוסע בנסיעה פרועה ומבצע עבירות תנועה חמורות המסכנות את כלל ציבור הנהגים.

לאחר נסיעה קצרה הצליח השוטר לעצור את הרכב. במהלך הבדיקה של הנהג נמצא כי בשנת 2016 הוא נתפס נוהג מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם ובית המשפט גזר עליו פסילה מלהוציא רישיון נהיגה למשך 3 שנים, ובנוסף מאסר על תנאי של חצי שנה לתקופה של 3 שנים.

הנהג תושב אזור הצפון בן 32 נעצר במקום ונלקח ליחידת הבוחנים לחקירה, בסיומה נכלא ויובא מחר בבוקר בפני בימ”ש לתעבורה בחדרה לדון בבקשה להארכת מעצרו, רכבו הושבת לאלתר למשך 30 ימים ונגרר למגרש האחסנה.

מהמשטרה נמסר: “מתחילת השנה נתפסו נוהגים בפסילה למעלה מ- 3,000 נהגים. משטרת ישראל רואה בחומרה נהגים הממשיכים לנהוג בכביש לאחר שרישיונם נפסל בעקבות עבירה חמורה שביצעו, אגף התנועה ימשיך לפעול לאתר נהגים פסולים המזלזלים בחוק ומסכנים את ציבור משתמשי הדרך מעצם נהיגתם תחת פסילה. נחישות המשטרה בתפיסתם והרחקתם של נהגים אלה תביא להגברת הביטחון בכבישים ולשמירה על שלומם של הנהגים”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.