Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

מגדלור ניוז

היסטוריה בחדרה ב-2024: מועצה מאוחדת, קואליציה מקיר לקיר

עיריית חדרה ה-16. קואליציה מקיר לקיר | דוברות העירייה

 

לראשונה בתולדותיה חדרה – כלל הסיעות במועצה יהיו חלק מהנהלת העיר בקואליציה רחבה. הערב (רביעי, 10.7) התקיימה ישיבת מועצה לא מן המניין, בה אושרו מינויים של נציגי המועצה בתאגידים, אוישו ועדות העירייה ומונו ממונים על התיקים השונים – בהם כל חברי המועצה המכהנים; ראש העיר, ששם ההשקעה במערכת החינוך בעיר בראש סדר העדיפויות העירוני, החליט להשאיר את תיק החינוך בידיו.

ראש עיריית חדרה, ניר בן חיים: “מדינת ישראל נמצאת במצב קשה והיום, יותר מתמיד, עם ישראל משווע לקולות מאחדים ומחברים. תודה לכל חברי וחברות הסיעות השונות שידעו להניח את המחלוקות והמשקעים ולשים את טובת העיר ותושביה בראש. הקואליציה הרחבה מבטאת את תפיסת האחדות והשותפות שאני דוגל בה. נצעד יד ביד, ביחד, כדי להוביל ולקדם את העיר חדרה לעתיד טוב, לדאוג לצרכי כל התושבים ולהבטיח איכות חיים.”

ראש העיר בן חיים נבחר בבחירות שנערכו בסוף פברואר השנה בעיצומה של המלחמה, כאשר זכה ב-47 אחוזים מהקולות. מהרגע הראשון לאחר שנבחר, הבהיר בן חיים לכל חברי המועצה כי כולם שותפים וכי דלתו פתוחה בפני כל מי שרוצה לעבוד למען תושבי חדרה.

מטבע הדברים הראשונים שהצטרפו להנהלת העיר היו אלה שהלכו איתו גם לפני הבחירות: מלכיאל אלבז, יו”ר סיעת “זהות יהודית”, שקיבלה 4 מנדטים בבחירות, שלמה בוזגלו, יו”ר סיעת “הליכוד” ורומן גישר, יו”ר סיעת “חדרה ביתנו”. באמצע חודש אפריל מינה בן חיים את השלושה לסגניו (אלבז משמש גם כמ”מ) וחברו אליו סדי בן דוד וצ׳יקו וקנין להנהלת העיר. ואילו חודש וחצי לאחר מכן אפשר היה לקבל רמז להולך להתרחש כאשר מועצת העיר אישרה פה אחד את תקציב העירייה לשנת 2024.

לאורך כל החודשים האחרונים בן חיים דאג להבהיר לכל כי מדינת ישראל נמצאת במצב קשה בו העם יותר מהכל זקוק לאחדות. ראש העיר המשיך בנחישות לפתח ולקדם פרויקטים גדולים בעיר ודאג לומר לכל מי ששואל אותו אודות הקואליציה, כי “מי שירצה להצטרף לעשייה למען פיתוחה וקידומה של העיר חדרה ותושביה – מוזמן” ודאג כל עת לאחד ולשוחח עם ראשי הסיעות ולהבהיר שהם חייבים להיות חלק למען תושבי העיר, וכדי שמחדרה תצא בשורה של אחדות.

ראש עיריית חדרה ניר בן חיים | פרטי

המו”מ עם סיעת מחוברים, שהיא הסיעה הגדולה במועצה עם 6 חברים, היה ארוך ולא פשוט, אולם בסופו של דבר בן חיים הצליח לעשות את מה שכמעט אף אחד לא האמין שיעשה, וזה לצרף אותם להנהלת העיר. כמו גם עם סיעת ש”ס, שזכתה ל-3 מנדטים בבחירות. העובדה כי הערב (רביעי), 4 וחצי חודשים לאחר הבחירות, בן חיים הציג קואליציה מאוחדת מקיר לקיר היא אמירה ברורה ורבת משמעות – טובת העיר עומדת לפני הכל, והמרוויחים העיקריים מכך יהיו תושבי חדרה, שייהנו בחמש השנים הקרובות מעשייה משמעותית.

גורם בכיר במערכת הפוליטית בחדרה אמר: “ניר הוא מנהיג אמיתי שעשה היסטוריה בחדרה, הוא חושב לטווח רחוק ורואה אך ורק את טובת העיר והתושבים מול העיניים. היום גם היריבים הפוליטיים שלו מבינים שניר פעל בצורה הוגנת ושמר על כבודם של המועמדים לאורך כל הדרך ועובדה שהוא הצליח לממש את מה שקיווה להשיג, וזה קואליציה מקיר מקיר”.

יניב דרי מסיעת מחוברים

גורם אחר הוסיף: “רק ראש עיר חזק שסומך על עצמו מאוד ויודע שהתושבים מעריכים את העשייה שלו, מסוגל להנהיג לכזה הישג. יכול מאוד להיות שבזכות המהלך של בן חיים חדרה צועדת מהיום לאופק אחר, ובמקום להתעסק בשיח פוליטי כפי שנהגו לעשות בעיר בשנים עברו, כעת כולם יחד יגייסו כוחות ויעסקו רק בעשייה שתביא את העיר למקום בו היא צריכה להיות”.

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
7 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
10/07/2024 23:05

בקרוב נתחיל לראות את המריבות במיוחד מהפה הגדול עם חוסר הבטחון כלפי מוצא מסויים

דילוג לתוכן