בני נוער בעידן מורכב ומאתגר: הרצאה מיוחדת תתקיים באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בני נוער בעידן מורכב ומאתגר: הרצאה מיוחדת תתקיים באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

פורקוש (במסגרת). “חשוב להבין מי הם ומה עובר עליהם”

כמה פעמים הילד נחשף לסמים במהלך התבגרותו, מה הם עושים שם, בבילויים יחד, ואיך כהורים ניתן לזהות דפוסים שהם מנסים להסתיר? היחידה לטיפול במתבגר ומשפחתו בשיתוף המשרד לבטחון קהילתי, יקיימו הרצאה מיוחדת בנושא בעוד כשבועיים (רביעי, 31.7.19, 20:30, המרכז לילד ולמשפחה ברחוב בלפור בעיר). 

ההרצאה בנושא בני נוער והשימוש בסמים ואלכוהול, שתועבר על ידי שלומי פורקוש, תעסוק בין היתר, בסיבות לשימוש באלכוהול וגראס בקרב בני נוער, במיתוסים ואמיתות בקשר השימוש והחשיפה לסמים ואלכוהול בקרב בני נוער ובטיפים לזיהוי בני נוער משתמשים ואיך לדבר עם בני נוער על הנושא בהתייחס לגישות שונות. 

פורקוש עצמו עובד עם בני נוער על רצף הסיכון, נוער ומתבגרים שנפלטו מהמסגרות, ממשפחותיהם ויצאו אל הרחוב. “חשוב לנו להבין מיהם, מה עובר עליהם ואיך ניתן לשקם, לסייע, לתקשר, לפתוח ולאפשר להם להיפתח ולעבור תהליך, עם עצמם, עם המשפחות. אני מוצא אותם, מדבר איתם, מכיר את עולמם ואת אופן ההגעה אליהם, אל ליבם. ומשם מגיעים יחד לפתרון, כלשהו, לחיים קצת טובים יותר”, הוא מציין. 

 

מכבי

פורקוש בוגר תואר ראשון בחינוך מיוחד וחינוך חברתי קהילתי, ותואר שני בעבודה סוציאלית. הוא עובד באגף הרווחה בעיריית חדרה, מדריך קידום נוער, סומך של שירות המבחן, מעביר סדנאות מניעה לבני נוער והורים במסגרת “אלסם”, וכן מעביר סדנאות הורים מטעם מגוון גופים נוספים. 

ההרצאה בחינם – בהרשמה מראש. 

אילוסטרציה

==

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן