בפרדס חנה כרכור מעדכנים על המשך סגר חגי תשרי: חמ”ל נתונים, מוקד סיוע ושמרטפייה

הקמת צוות ייעודי לניתוח הנתונים המועצתיים || הקמת שמרטפייה לצוות ההוראה של החינוך המיוחד || מוקדי סיוע לתושבים || הגברת אכיפה ומתן דו"חות || קהילה ופנאי ועוד
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בפרדס חנה כרכור מעדכנים על המשך סגר חגי תשרי: חמ”ל נתונים, מוקד סיוע ושמרטפייה

הקמת צוות ייעודי לניתוח הנתונים המועצתיים || הקמת שמרטפייה לצוות ההוראה של החינוך המיוחד || מוקדי סיוע לתושבים || הגברת אכיפה ומתן דו"חות || קהילה ופנאי ועוד

מגדלור-פיד ♋

המועצה המקומית פרדס חנה כרכור נערכה מבעוד מועד להידוק הסגר. בתוך כך, בהנחיית ראש המועצה, הגר פרי יגור הוקם צוות ייעודי שאמון על ניתוח הנתונים המועצתיים שתפקידו בין השאר להביא למיקוד הפעילות בהתאם לאזורי התחלואה במושבה.

נכון לאמצע השבוע נרשמת עלייה משמעותית במספר המאומתים. 235 מאומתים ו- 712 מבודדים. פרדס חנה כרכור כמו מרבית הרשויות במדינה ישראל נמצאת בשבועיים האחרונים נמצאת במגמת עליה בתחלואה.

בתוך כך וכחלק ממתווה סגר חגי תשרי, אגף החינוך במועצה ממשיך להפעיל את מערך החינוך המיוחד ובנוסף הוקם עבור צוותי ההוראה של החינוך המיוחד שמרטפייה לילדיי הצוותים.

שמרטפייה לצוותי ההוראה של החינוך המיוחד:

המועצה סיימה את היערכותה לפתיחת שמרטפייה לילדים של צוותי החינוך המיוחד של גני החינוך המיוחד ובית הספר לחינוך מיוחד. השמרטפייה תיפתח בגן תילתן בפרדס חנה. לתאום ומידע נוסף יש לפנות לסגי, מנהלת מחלקת החינוך המיוחד 053-7375062

*עבור צוותי ההוראה של החינוך המיוחד בבתי הספר יינתן מענה בית ספרי, יש להיות בקשר עם מנהל/ת ביה”ס.

מוקדי סיוע:

גם במהלך כיפור וחגי תשרי המועצה מעמידה לרווחת התושבים את מוקדי הסיוע בתחומי התנדבות וקהילה (טל’: 04-8209727), מוקד שירות פסיכולוגי חינוכי (טל’: 054-4767426), מוקד חינוכי להורים ותלמידים (ווטצאפ: “053-3662236 ) ומוקד רשותי 106 הזמין 24/7. שאר המוקדים יהיו זמינים בימים א’-ה’ ובין השעות 08:00-16:00.

הגברת אכיפה:

החל מראש השנה ותחילת הסגר ניתן דגש של השיטור העירוני על אכיפת מגבלות הקורונה, לרבות עסקים שנמצא כי חרגו מההנחיות ובכך היוו סכנה להדבקה של האוכלוסייה. בנוסף הפיקוח העירוני והסייר שפועל בשעות הלילה הונחו לתגבר נוכחות במרכזי המסחר, הפארקים הציבוריים, בתי כנסת ומוקדי התקהלות ולוודא כי תושבי המושבה שומרים על ההנחיות. במהלך השבוע האחרון ניתנו עשרות דו”חות ע”י המשטרה, על אי עטית מסכה במרחב הציבורי.

רווחה וקהילה:

אגף רווחה וקהילה יוצר קשר עם כלל המאומתים ומצוי איתם בקשר על מנת לבדוק אם הם זקוקים לסיוע וממלאים אחר הוראות הבידוד וכחלק מעצירת שרשרת ההדבקה ביישוב. במקביל המדור לאזרחים וותיקים מצוי בקשר רציף עם אוכלוסיית הוותיקים מגיל 65 ומעלה ונערך לסייע ככל שניתן. רגע לפני הסגר ועם תחילת חגי תשרי האגף לשירותים חברתיים קהילתיים חילק סלי מזון ותלושים למשפחות נזקקות במושבה.

פנאי:

בתחום הקהילה, המועצה שמה דגש על שידורי לייב, מדף הפייסבוק של הפרדס המרכז לצעירים. “סגר עם ספר”- ספריות פרדס חנה כרכור הרחיבו את שירות הספרים הדיגיטליים בחינם. כזכור בסגר הראשון יצאו עם עם שירות חדש לתושבי המושבה, השאלת ספרי קריאה דיגיטליים וספרים מוקלטים להאזנה ללא עלות. תושבים המעוניינים להצטרף לשירות מוזמנים להצטרף דרך אתר הספריות.

שירותים מקוונים, מידע לציבור ופעילות המועצה:

באתר המועצה מרוכזים תחת באנר “עדכוני בנוגע לנגיף הקורונה” מגוון ההנחיות, השירותים החיוניים ועדכוני המועצה הקשורים להתמודדות עם נגיף הקורונה. במועצה מציינים כי בימים אלו, עם השינויים בהנחיות במהלך הסגר, חשוב להיות מעודכנים וליישמם, למען שמירת בריאות הפרט והכלל כאחד. צוותי המועצה עברו למתכונת חירום וערוכים להמשיך ולהעניק לתושבי המושבה את השירות המיטבי, כלל שירותי המועצה ניתנים בצורה מקוונת ונגישה באתר המועצה. המועצה המקומית פונה לתושבי המושבה להישמע להנחיות משרד הבריאות ולהקפיד על הנחיות הסגר.

צילומים: דוברות המועצה פח”כ
112870cookie-checkבפרדס חנה כרכור מעדכנים על המשך סגר חגי תשרי: חמ”ל נתונים, מוקד סיוע ושמרטפייה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
1 ההודעה שלך
Inline Feedbacks
View all comments
פרקש מוניקה
פרקש מוניקה
23/09/2020 11:12

במושבה אנשים מסתובבים ללא מסכה או מסכה על הסנטר.לא ראיתי אפילו פקח אחד…

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

 

דילוג לתוכן