קמפיין חדש של ארגון “בטרם”: הרחיקו את הסליים מהילדים

קמפיין חדש של ארגון “בטרם”: הרחיקו את הסליים מהילדים

-

מגדלור-פיד ♋


כוויות, הרעלות, גירויים בעור ועוד: ארגון “בטרם” לבטיחות ילדים קורא הבוקר להורים – להרחיק את מוצר הסליים מילדיהם, בעקבות הסכנות הטמונות בו.  

תחת הכותרת “סליים – זה רק נראה תמים”, נמסר מהארגון כי “אם הילדים שלכם מעבירים את החופשה ביצירה ומשחק בסליים – אתם חייבים לקרוא את זה.

“אנחנו נתקלים כל הזמן בסיפורים על ילדים ששיחקו בסליים ונכוו או הורעלו בצורה קשה. משהו שנראה כל כך תמים ולא מזיק יכול לפגוע בילדים. משרד הבריאות והמרכז הארצי למידע בהרעלות ברמב”ם מזהירים את הציבור מפני שימוש של ילדים בחומרי ניקוי ביתיים ובכימיקלים כדי להכין סליים.

קמפיין הסליים של ארגון “בטרם” || צילום: עמוד הפייסבוק של הארגון

עוד נמסר כי “חומרים שונים המשמשים להכנת סליים מכילים כימיקלים מסוכנים ובראשם בוראקס – Borax. בליעה של בוראקס על ידי תינוקות וילדים קטנים, או חשיפה עורית חוזרת לחומר עלולות לגרום לכוויות ולהרעלות קשות. בנוסף, אבקות כביסה ידועות ביכולתן לגרום לגירוי בעור וריריות.

בארגון מבקשים מההורים לשים לב לחומרים שהילדים משחקים בהם ולהרחיק חומרים מסוכנים מהישג ידם. עוד הם מדגישים כי יש להרחיק מפעוטות ומתינוקות גם את החומרים הפחות מסוכנים, שכן הם עשויים לבלוע אותם.

“חייבים להגביר מודעות לחפצים שנראים לנו תמימים אבל בפועל יכולים לגרום לאסון. עזרו לנו להפיץ את המידע ולהעלות מודעות!”, ציינו בארגון.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

[blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

181160cookie-checkקמפיין חדש של ארגון “בטרם”: הרחיקו את הסליים מהילדים

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות