קמפיין חדש של ארגון “בטרם”: הרחיקו את הסליים מהילדים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

קמפיין חדש של ארגון “בטרם”: הרחיקו את הסליים מהילדים

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי

כוויות, הרעלות, גירויים בעור ועוד: ארגון “בטרם” לבטיחות ילדים קורא הבוקר להורים – להרחיק את מוצר הסליים מילדיהם, בעקבות הסכנות הטמונות בו.  

תחת הכותרת “סליים – זה רק נראה תמים”, נמסר מהארגון כי “אם הילדים שלכם מעבירים את החופשה ביצירה ומשחק בסליים – אתם חייבים לקרוא את זה.

“אנחנו נתקלים כל הזמן בסיפורים על ילדים ששיחקו בסליים ונכוו או הורעלו בצורה קשה. משהו שנראה כל כך תמים ולא מזיק יכול לפגוע בילדים. משרד הבריאות והמרכז הארצי למידע בהרעלות ברמב”ם מזהירים את הציבור מפני שימוש של ילדים בחומרי ניקוי ביתיים ובכימיקלים כדי להכין סליים.

קמפיין הסליים של ארגון “בטרם” || צילום: עמוד הפייסבוק של הארגון

עוד נמסר כי “חומרים שונים המשמשים להכנת סליים מכילים כימיקלים מסוכנים ובראשם בוראקס – Borax. בליעה של בוראקס על ידי תינוקות וילדים קטנים, או חשיפה עורית חוזרת לחומר עלולות לגרום לכוויות ולהרעלות קשות. בנוסף, אבקות כביסה ידועות ביכולתן לגרום לגירוי בעור וריריות.

בארגון מבקשים מההורים לשים לב לחומרים שהילדים משחקים בהם ולהרחיק חומרים מסוכנים מהישג ידם. עוד הם מדגישים כי יש להרחיק מפעוטות ומתינוקות גם את החומרים הפחות מסוכנים, שכן הם עשויים לבלוע אותם.

“חייבים להגביר מודעות לחפצים שנראים לנו תמימים אבל בפועל יכולים לגרום לאסון. עזרו לנו להפיץ את המידע ולהעלות מודעות!”, ציינו בארגון.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

[blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן