בתוך שבוע: שלושה פעוטות ננעלו במכוניות בחדרה ופרדס חנה-כרכור ונזקקו לחילוץ

שערי חדרה, רחוב התחייה בפרדס חנה ועוד: שבוע עמוס למתנדבי "ידידים" שחילצו בימים האחרונים תינוקות שנלכדו ברכב סורר שננעל # "תוך חמש דקות מרגע הקריאה הפעוט היה בזרועותיו של אביו" סיפר אחד המחלצים

בתוך שבוע: שלושה פעוטות ננעלו במכוניות בחדרה ופרדס חנה-כרכור ונזקקו לחילוץ

שערי חדרה, רחוב התחייה בפרדס חנה ועוד: שבוע עמוס למתנדבי "ידידים" שחילצו בימים האחרונים תינוקות שנלכדו ברכב סורר שננעל # "תוך חמש דקות מרגע הקריאה הפעוט היה בזרועותיו של אביו" סיפר אחד המחלצים

מגדלור-פיד ♋

שלושה פעוטות ננעלו בשבוע האחרון במכוניות – פעמיים בחדרה ופעם אחת בפרדס חנה-כרכור, ונזקקו לחילוץ של אנשי “ידידים”. 
תחילה לפני כשבוע, בשעה 17:21 התקבלה קריאה אודות פעוט כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב לעיני אימו, בחניית קניון שערי חדרה בעיר. שלמה סקיטל ויהודה הויזמן – כונני סניף חדרה, נענו לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הפעוט בשלום וללא גרימת נזק לרכב.

יהודה סיפר: “הגעתי במהירות רכוב על אופנועי. התינוק החזיק בידו את מפתח הרכב וככל הנראה לחץ על הנעילה תוך כדי משחק בו. יחד עם שאר המתנדבים פתחתי את דלתות הרכב בתוך פחות משלוש דקות והילד יצא בריא ושלם. אין לתאר את שמחתה של האמא שאף ביקשה לשלם על כך, אולם הופתעה מסירובי”.

ובחמישי בבוקר סביבות השעה 7:30 בבוקר, קיבל מוקדן ידידים, יוסי מלמד, קריאה אודות פעוט כבן שנתיים שננעל ברכב לעיני אמו, ליד גן הילדים ברחוב תחייה בפרדס חנה. ינון כהן, מתנדב סניף אור עקיבא, נענה לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותו חילץ את הפעוט, ללא גרימת כל נזק לרכב.

ינון סיפר כי “בדרכי לעבודה קיבלתי קריאה על ילד שננעל ברכב, מרחק כעשר דקות ממני. כשהגעתי, ראיתי רכב מונע כשפעוט נעול בתוכו, ותוך זמן קצר חילצתי אותו בשלום. זו הפעם הראשונה בה אני מחלץ ילד נעול מרכב, אך למרות הלחץ, הסיפוק בסוף הוא אדיר”.

כונני ידידים מחלצים פעוטות בחדרה ופרדס חנה | צילום: דוברות ידידים

במקרה אחר, בחמישי האחרון (17.2) בשעה 20:51, ננעל פעוט בן שנה וחצי ברכב לעיני אביו ברחוב יצחק רבין בחדרה. מוקדן ידידים, נתנאל אביקסיס, קיבל את הקריאה והזעיק את הויזמן, אחראי מתנדבים חדרה, יניב סבלן, אחראי ציוד בסניף, יחד עם אהרון גולדברג, חיים טובול ושרון קטורזה, כונני הסניף, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את הפעוט ללא גרימת כל נזק.

יהודה מספר: “הייתי בדרכי חזרה מהעבודה כשנשמע צליל החירום מהנייד. הייתי בקרבת מקום ובתוך כדקה וחצי כבר הגעתי והתחלתי בפעולת החילוץ. אלי חברו חבריי לסניף, אהרון, שרון, יניב וחיים ובשיתוף פעולה פתחנו במהירות את הרכב והוצאנו את הפעוט. תוך חמש דקות מרגע הקריאה הפעוט היה בזרועותיו של אביו. מבירור המקרה עלה, כי האבא חגר את הילד וכדי להרגיעו נתן בידיו את המפתחות. כשסגר את הדלת הרכב ננעל. זה סיפוק מטורף ומרגש בכל פעם מחדש. האבא הודה לנו מאוד”.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן