אירוע חריג באמצע הרחוב: רכב נוסע כשאדם תלוי על מכסה המנוע שלו [רץ ברשת]
זה מה שקרה היום (31.1) בבאר שבע: על פי הדיווח- שוטר ניסה לעצור נהג שלא הקשיב והמשיך בנסיעה כשהשוטר על מכסה מנוע. צפו בסרטון:

עד ראייה שהיה במקום סיפר: “מדובר באירוע שנפתח במוקד 100 של המשטרה לסיוע לבעל תפקיד (משטרה צבאית) ברחוב טרומפלדור כאשר התקבלה העשרה שהחשוד דרס את השוטר הצבאי. צוות שיטור רגלי של תחנת באר שבע, שהגיע למקום הבחין בחשוד שמסתגר יחד עם חבר שלו בתוך הרכב ושוטרים צבאים מסביב.

 

“השוטרים התפצלו, אחד הוציא את הנהג החשוד מהרכב והשוטרת השניה הוציאה את החשוד שני. לאחר שבוצע הפרדה בין החשודים ותחקור ראשוני התברר שהנהג (חייל שנפקד) נסע לאורך 30 מטר עם השוטר צבאי על המכסה מנוע. הם הובאו לתחנת המשטרה בבאר שבע, לאחר גביית עדויות המשך הטיפול הועבר למצ״ח שהגיעו לתחנת באר שבע.

ממשטרת מחוז דרום נמסר כי “בהמשך לפנית כתבים אודות סרטון בו נראה רכב נוסע ברחוב בבאר-שבע שעל מכסה המנוע נתלה אדם צעיר – משטרת ישראל העבירה את הטיפול והחקירה לרשות חוקרת אחרת.

“במשטרת ישראל התקבל דיווח על רכב הדורס אדם אחר ברחובות טרומפלדור-רמב”ם בבאר-שבע, צוות שיטור רגלי ההמוקם במקום הגיע במהירות לזירה עיכב את נהג הרכב ולאחר תחקור ראשוני של כלל המעורבים התברר כי מדובר בפעילות של רשות חוקרת אחרת ועל כן המשך הטיפול עבר אליהם”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.