יוסיפוב הצהיר וקיים: הפחים פונו והרחובות באור עקיבא נוקו לפני החג; "המצב לא קל"

ביום רביעי האחרון, במהלך ישיבת מועצת העיר, הבטיח מ"מ ראש העיר שמחה יוסיפוב כי יערך מבצע ניקיון במשך יומיים - חמישי ושישי - על מנת להבטיח כי הפחים יהיו ריקים וכי הרחובות יהיו נקיים

יום שישי בשעות אחר הצהריים, סביבות השעה 16:30. משאיות פינוי אשפה חולפות בשכונת היובל, ורגע לפני כניסת השבת והחג המצטרף אליו מיד לאחר מכן לסוף שבוע ארוך, מפנות את הררי האשפה רגע לפני שהפחים יעלו על גדותיהם שוב.

מילה טובה לעיריית אור עקיבא: לא בכל הזדמנות זוכים תושבים לפינוי כה יעיל של אשפה רגע לפני חג ארוך. המחזות מהחגים הקודמים היו ידועים – לא רק בעיר: פחים מלאים עד אפס מקום וזליגה החוצה של הפסולת אל מחוץ לפחים ולרחובות. מראה לא יפה בלשון המעטה וגם מריח לא טוב.

ביום רביעי האחרון, במהלך ישיבת מועצת העיר, הבטיח מ"מ ראש העיר שמחה יוסיפוב כי יערך מבצע ניקיון במשך יומיים – חמישי ושישי – על מנת להבטיח כי הפחים יהיו ריקים וכי הרחובות יהיו נקיים. ואכן, כך היה במרבי רחובות העיר עם כניסת השבת ביום שישי.

בחודש האחרון התבטא יוסיפוב על המצב הקשה אותו קיבל כאשר מונה למ"מ ראש העיר. "העירייה לא עובדת כרגע כמו שצריך", אמר לחברי מועצת העיר. "אנחנו נצטרך לאשר בקרוב תקציב וזה יהיה תקציב מאוד לא קל. התקציב יכלול הרבה תקציבים לא פשוטים כדי להזרים כסף לפתרון בעיות.

"לעיריית אור עקיבא היה בעבר 26 עובדי ניקיון ומשאית. אתם יודעים היום כמה יש? 12 עובדים בלבד. בזמנו היישוב היה יותר קטן והיה לא קל אז מה נגיד היום? היישוב גדל וכמות העובדים ירדה ביותר מחצי.

"היום גם המע”ר מאוכלס, גם 2,350 יחידות דיור בשכונת היובל. זה לא קל, אנחנו מתמודדים עם קשים בגלל שלא אושר עדיין תקציב. אגף שפ”ע ומחלקת ניקיון עובדים קשה מאוד. המצב הקיים לא קל”.

ישיבת מועצת העיר, השבוע. למעלה: משאית פינוי אשפה ביום שישי אחר הצהריים באור עקיבא

מבארי ועד כרכור: פרידה מיהודית יצחקי ז"ל שנרצחה במתקפת החמאס בעוטף

באותה שבת ארורה של ה-7 באוקטובר, שמרה יהודית יצחקי מקיבוץ בארי על קשר עם משפחתה בכרכור עד השעה 12:40, אז כתב לה הנכד הודעה שהוא אוהב אותה והיא השיבה באימוג'י של לב גדול ● בצל האסון הכבד שהחריב את הקיבוץ על יושביו, מוצאת משפחתה סוג של נחמה בביתה שבנס לא נשרף, ובכך שסיימה את חייה בגינה שטיפחה ואהבה כל כך

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

"חלום שהתגשם": הכירו את מוזיאון הלגו הקהילתי בפרדס חנה-כרכור

אורלי אקרון, תושבת פרדס חנה-כרכור וחובבת מושבעת של לגו, החלה לבנות להנאתה עד שהקימה מיזם קסום על טהרת הלגו בשם 'הקובייה הקסומה' | עם שלל פעילויות ואלפי חברים בדף הפייסבוק, היא מספרת על הסטים הייחודיים מרחבי אירופה, התרומות המרגשות למפונים וגם על האור הגדול שמפיץ הלגו בימים חשוכים של מלחמה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן