מגיעים לשכונות בחדרה: פגישות בנושא הנחות ארנונה 2018

הלשכה הנודדת לפניות הציבור של יו"ר תנועת ש"ס בחדרה והמשנה לראש העיר בועז ביטון חזרה לפעול בנושא הנחות בארנונה עם תחילת שנת 2018.השבוע החל  פרויקט “יורדים לשכונות” של קבלת קהל בשכונות ובקהילות. אם קשה לכם להגיע אל העירייה, המשנה לראש העיר  יגיע אליכם. לדבריו של בועז ביטון :”ישנם אנשים שקשה להם להגיע לבנין העירייה ובשל כך הם נמנעים מלבוא ולקבל מענה. זו הסיבה שהחלטנו לרדת לשטח ובכל פעם נקבל את תושבי העיר בשכונה או בקהילה אחרת”.

בשבוע שעבר התקיימה קבלת קהל בצפון העיר ועשרות רבות של תושבי העיר חדרה העבירו את בקשות ההנחה באמצעות המשנה לראש העיר. השבוע תתקיים קבלת קהל בדרום העיר.

תושבי חדרה המעוניינים להגיש הנחה בארנונה לשנת 2018 באמצעות מבחן הכנסה או ועדת הנחות, יכולים להגיש את הבקשה אצל המשנה לראש העיר ויו”ר תנועת ש”ס על מנת להעבירם למחלקת ההנחות בעיריית חדרה.

חשוב להבהיר: ישנם 2 מסלולים לקבלת הנחה בארנונה: 1 הנחה המגיעה על פי חוק הכוללת מבחני הכנסה.  2 באמצעות ועדת הנחות – “מחזיק שנגרמו לו או לבן משפחתו הוצאות חריגות בשל טיפול רפואי חד פעמי או מתמשך או אירוע אשר הביא להרעה משמעותית בלתי צפויה במצבו החומרי”.

חובה להביא טפסים וניירת:תלושי משכורת לחודשים  10-11-12 לשנת 2017, או תלושי שכר של כל שנת 2017 (למבקשים להימדד על פי ממוצע שנתי) אישורי קבלת גמלה מביטוח לאומי לחודשים 10-11-12 לשנת 2017, אישורי לימודים לחודשים 10-11-12 לשנת 2017 ותדפיסי בנק לחודשים 10-11-12 לשנת 2017. צילום תעודת זהות כולל ספח עם רישום הילדים במידה וישנו שינוי במספר הנפשות בבית. במידה של בקשה לועדת ההנחות, חובה לצרף אישורים רפואיים ואישורים המעידים על הוצאות חריגות או אישורים המעידים על הרעה במצב החומרי מאירוע בלתי צפוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.