ריבו של עולם: הזמר ישי ריבו יופיע בקיסריההזמר ישי ריבו יופיע לראשונה באמפיתיאטרון בקיסריה. זה יקרה בחודש מאי הקרוב ובהופעה הוא ישיק את אלבומו השלישי “שטח אפור”, ממנו מתנגנים ברדיו בימים אלה “הנה ימים באים” ו”לשוב הביתה”.

ריבו (29) נולד וגדל במרסיי שבצרפת. בגיל שמונה וחצי עלה עם משפחתו לישראל. בתחילה התגוררה המשפחה בכפר אדומים, ולאחר שש שנים עברה המשפחה תהליך של התחרדות ועברה ליישוב תל ציון. ישי התחנך במוסדות חרדיים ולמד בישיבה לעולים מצרפת בירושלים.

בגיל 13 החל לכתוב שירים, להלחינם ולהקליטם בביתו. בגיל 18 החל ללמוד לנגן בגיטרה. הקים עם חברים את להקת “תכל’ס” שביצעה מטאל רוקיהודי. שירת בחיל החימוש במסגרת נצח יהודה.

ב-2012 כתב והלחין את השיר “כבתחילה” עבור גד אלבז. בהמשך שנה זו זכה בפרס אקו”ם לעידוד היצירה. במהלך 2012 היה ישי הזמר הדתי הראשון שנטל חלק בפרויקט של עידן רייכל, כאשר ביצע את השיר “אור כזה” באלבום “רבע לשש”.

ב-2013 זכה עם שירו “קול דודי” במקום השני בדירוג השופטים בפסטיבל הזמר והפזמון.

בניסן תשע”ד (2014) יצא אלבומו הראשון “תוכו רצוף אהבה”, ובעקבותיו יצא לסיבוב הופעות. במופעי ההשקה אירח את דניאל זמיר ויונתן רזאל. האלבום זכה באלבום זהב ויצא במהדורה חדשה בתוספת השיר “השבעתי” אותו שר יחד עם מקהלת ישיבת ירושלים לצעירים. באותה שנה שר את השיר “חדש ששוני” באלבום “שמחת עולם” המאגד שירים שהלחין הרב יצחק גינזבורג, ושר שני שירים באלבום “אחכה לו”, שירים שעלו מאפר השואה שהוציאה להקת “הלב והמעיין”.

ההופעה תתקיים בתאריך 17.5.18. כרטייסם החל מ-124 ש”ח ניתן לרכוש בקופת הזאפה. צילום: יח”צ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.