ערן לוי מסכם את העונה שלו בווידוי אישי: "לעזוב את מכבי נתניה הייתה טעות"

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 14.5.19, 19:19

העונה והסיוט: שחקן הפועל קטמון ובן אור עקיבא ערן לוי, העלה אתמול (13.5) פוסט סיכום ארוך לעונה החולפת ודיבר בגילוי לב על תחושותיו.

לוי, כפי שגם הוא עצמו כותב, עבר עונה רעה מאוד בקריירה מבחינתו. מה שהתחיל כתקווה גדולה עם עזיבת המועדון הקודם שלו – מכבי נתניה, מעבר מתוקשר לבית”ר ירושלים ועזיבה להפועל קטמון ירושלים.

לוי, הגיע בקול תרועה רמה ורבים תלו בו תקוות כי יצליח לסייע לקטמונים לעלות לליגת העל. בסופו של דבר, נכשלו הקבוצה והשחקן במשימה ולא יעלו.

“השנה האחרונה הייתה השנה הכי קשה ומאתגרת שלי ברמה המקצועית”, כתב לוי והמשיך: “עברתי המון בחיי המקצועיים, לטוב ולפחות טוב, ולאורך כל השנים תמיד דיברתי על הדשא. בשנה האחרונה הסתיים פרק במועדון שהיה לי לבית, קהל שהוא משפחה, עיר שחיבקה ומחבקת אותו. מועדון שאני אוהב ואוהב כל חיי, מועדון שראיתי את עצמי מסיים את הקריירה שלי בו אך מסיבות שונות זה לא קרה….סיום ההתקשרות שלי מול נתניה היה טעות של שני הצדדים והייתי צריך לנהוג אחרת”.

לוי הודה כי בגמר גביע המדינה ביום רביעי הקרוב, יהיה עם הצהובים-שחורים. “בעוד יומיים גמר הגביע ואני מתרגש כאילו אני עדיין חלק מהמועדון ומאחל לאחים שלי להביא גביע שכ”כ מגיע ומחכים לו”.

לוי התייחס גם לתקופה ששיחק בבית”ר ירושלים מוקדם יותר העונה: “האמנתי שאוכל להמשיך ולשחק ולהתחזק בזכות אהבת הקהל והחום שקיבלתי, אך לצערי כולם ראו ושמעו שהגעתי למאמן שלא ממש נתן לי צ’אנס (גיא לוזון) וגם בהמשך לא מצאתי את מקומי. לומר שזה עבר לידי? ממש לא”.

אולי יעניין אותך גם:

מאי בכיף במקס קניון אורות! ב-20.5 – המופע “טוויגי גיבור בריאות”. כניסה חופשית. לעוד מופעים הקליקו >>

דרוש/ה: עובד/ת ייצור לחדר נקי לחברה בינלאומית בתחום מכשור רפואי.  לפרטים: 04-8383758 או הקליקו >> (השמה אורות)

אל תיקחו לריאות: 2 יישובים באיזור חדרה מצויים בצמרת המקומות הכי מזוהמים בישראל >> (מגדלור ניוז)

להשכרה דירת 4 חד ברחוב החרמון קומה 4 כניסה מידיית רק 3400 ש”ח >> (איציק אזולאי נכסים)

– תוכן ממומן מגדלור תקשורת פרסום ושיווק – 

לוי התייחס בנוסף לנבחרת ישראל וגם למשקלו: “אני, ערן לוי, השחקן שכל הזמן מדברים על המשקל שלו ובאותה נשימה על בישולים וגולים שלו, אחרי צולבת ואין ספור אנשי ספורט שכבר החליטו שלא אחזור לשחק. חזרתי ובישלתי ועבדתי והדובדבן היה הנבחרת. מהשיא הזה למצב בו אני נמצא כרגע – לא מתקרב אפילו לתיאור סיוט שלא חלמתי עליו.

“גדולה היא לדעת לומר טעיתי ולתקן. החוכמה היא לעבוד קשה כדי לשפר ולחזור לעצמי. העונה לא הסתיימה אך חשוב לי לומר תודה לכל מי שתמך, חיבק, חיזק ואמר מילה טובה במהלך השנה החולפת. אף פעם לא הסתרתי את התשוקה והאהבה שלי למשחק ועד כמה אני חי את הכדורגל. אני יכול להבטיח שאני עוד אחזור לעשות את הקהל שאשחק עבורו מאושר, לבשל ולהבקיע ולהיות חלק משמעותי בדבר הנפלא הזה שנקרא כדורגל ישראלי. אוהב תמיד”.  


>> חם במגדלור ניוזמ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות