“הפגומים” של אור עקיבא והארץ נרתמו לסייע לנער שהוכה על ידי בני כיתתו וזקוק לניתוח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

“הפגומים” של אור עקיבא והארץ נרתמו לסייע לנער שהוכה על ידי בני כיתתו וזקוק לניתוח

-

מגדלור-פיד ♋קבוצה של אבות מרחבי הארץ סייעו לאחרונה בפרויקט מהיר ומרשים לסייע לילד מנתניה שהוכה על ידי בני כיתתו ונפצע באורח בינוני. מדובר ביוזמה של קבוצת “מנהלי אבא פגום בוואטסאפ בארץ” ומנהלה, ירון רייכמן מאור עקיבא, בשיתוף סער בן הרוש, מייסד דף הפייסבוק “אבא פגום”.

“לפני פחות מחודש פורסם בכלי התקשורת על נער המתגורר בנתניה, עולה יחסית חדש עם משפחתו מרומניה, נער צעיר שכל חטאו הוא המבטא והקושי בשפה” מספר רייכמן. “20 ויותר בני כיתתו הכו אותו נמרצות עד שאושפז במצב בינוני עם חבלות בראש, ובימים הקרובים יזדקק לניתוח.

רייכמן (משמאל) עם טל מ”טל מובייל” מאור עקיבא שתרם לנער

“כמנהל הקבוצה הרמתי את הפרויקט הארצי כדי לאתר את הוריו של הנער, ודרך הקבוצה הצלחנו במשימה. שוחחתי עם אימו של הנער ושאלתי איך אפשר לעזור, בביקור ובתמיכה ואיך אפשר לשמח את הנער. מכל רחבי הארץ התחלנו לאסוף מוצרים לנער, וקבוצת אור עקיבא תרמה מוצרים מגוונים בהם טלפון נייד, מחשב , משחקי פלייסטיישן ועוד.

“אפילו נסיעה במכונית היחידה בארץ ארגנו לו. לפני כשבוע נפגשתי עם הנער ומשפחתו בנתניה ועודדתי אותו עם כל הפריטים שנתרמו עבורו. הנער היה מאושר. הבין שיש אנשים טובים בעולם, והאמא לא מפסיקה לומר לנו תודה”.

באור עקיבא נפתחה לאחרונה קבוצת “פגומים אור עקיבא והסביבה” המיועדת לאבות לילדים, ומטרתה לעזור לקהילה, בדרך כלל לחברי הקבוצה, אך גם לקהילות אחרות בישראל. “זה חלק מהדברים היפים בקבוצת הוואטס אפ”, מסביר רייכמן, “הקבוצות ממשיכות לעשות למען הקהילה. בימים האחרונים אנחנו אוספים מאות עד אלפי משלוחי מנות אשר יגיעו לבתי החולים בארץ כדי לשמח ילדים שאין באפשרותם לחגוג בסביבה הרגילה”.

רייכמן מוסיף ומזמין אבות מאור עקיבא והסביבה להצטרף לקבוצת הוואטסאפ הייחודית. “אנו עושים לקהילה ומצד שני מחברים את התושבים. אנו מתכננים בימים אלה גם לצאת מהמסך ולהיפגש פנים מול פנים במפגש קבוצתי. אנחנו רוצים שתמיד תמיד ידעו שיש קבוצה שנמצאת כאן בשבילם, כדי לעזור אחד לשני, ולא רק כדי לשלוח סרטון מצחיק”.

להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ פגומים אור עקיבא והסביבה – ליחצו כאן. 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן