14 דונם ו80 דירות: הפרוייקט הנדל”ני הבא של קיסריה ליד חוף האקוודוקט

14 דונם ו80 דירות: הפרוייקט הנדל”ני הבא של קיסריה ליד חוף האקוודוקט

-

מגדלור-פיד ♋החברה לפיתוח קיסריה והיזמיות אמריקה ישראל להשקעות ואבי מנדלר נכסים והשקעות יקימו כ-80 דירות בשכונה 3 בישוב.  במסגרת הפרויקט, שיבנה בסטנדרט גבוה במיוחד ייהנה מפיתוח סביבתי ברמה גבוהה, ישודרגו בהתאמה למאפייניו הייחודיים של הישוב היוקרתי, גם הקאנטרי קלאב הצמוד ושטחי המסחר האיכותיים.

המתחם החדש שיוקם בלב קיסריה, במרחק של כ- 500 מטר בלבד מהים ובסמיכות למוקדי ציבור, יתפרס על פני שטח של כ- 14 דונם המיועדים למגורים, מסחר ולשטחים ציבוריים. הפרויקט החדש יכלול קומפלקס של בניינים נמוכים בני 3 קומות ובהם כ- 80 דירות בנות 3-5 חדרים,  דירות גן ודירות גג, בשטח ממוצע של כ- 110 מ”ר ומחיריהן יהיה החל מ- 2.7 מיליון ש”ח. הפרויקט יוקם תוך הקפדה על תכנון גמיש ותנתן האפשרות לאחד דירות סמוכות לדירה אחת גדולה. בכוונת החברות לפעול להוצאת היתר בניה בשנה הקרובה.

המתחם שישדרג את מרכז החיים והקהילה של הישוב, יכלול גם שיפוץ של שטחי המסחר, הקאנטרי קלאב, מגרשי החניה והשטחים הציבוריים הקיימים במתחם. הפרויקט החדש המתוכנן ע”י  אדריכל פרופסור גבי שוורץ ממשרד שוורץ בסנוסוף אדריכלים, פונה לאלה החפצים להתגורר במתחם מגורים יוקרתי בישוב הייחודי קיסריה וגם לתושבים ותיקים וצעירים החפצים להישאר בישוב כאלטרנטיבה ראויה ואטרקטיבית לטרנד של מגדלי תל-אביב, וליהנות מיתרונותיה הרבים, מהקרבה לים ולשטחי המסחר היומיומיים, מסטנדרט הבנייה הגבוה של הפרויקט ומחיי הקהילה המגוונים.

מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה, מיכאל כרסנטי מציין: “המתחם החדש, במרחב שהיה וימשיך להיות מרכז החיים היישובי, יוסיף לקיסריה מימד ייחודי ואלטרנטיבה ראויה מבחינת גודל הדירות, בסטנדרט בנייה גבוה יחד עם איכות החיים המאפיינת את הישוב. בדרך זו אנו מאפשרים לתושבינו הוותיקים להמשיך להתגורר ביישוב בפרויקט מגורים הדומה לזה שבמגדלי יוקרה בלב העיר תל אביב ולמשפחות או זוגות צעירים להגיע לקיסריה ולחיות באיכות חיים מרחק הליכה מבית הספר ומרכז הנוער של הישוב. במתחם החדש תישמר סביבת השטחים הירוקים הנרחבים , כמו גם הנגשתו וחיבורו לחוף הים, למועדון הספורט, לבית הספר ולמגרשי הטניס. אין ספק כי הפרויקט יתרום להשבחת מרכז החיים והקהילה של הישוב המתפתח ויענה לצרכים קיימים ודחופים של הישוב בתחומי המגורים, המסחר והשימושים הקהילתיים”. צילום הדמיה: שוורץ בסנוסוף אדריכלים.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן