בית ספר של החגים באור עקיבא: מחר צפויה לצאת הודעה להורים בעיר מה תכלול התוכנית

בית ספר של החגים באור עקיבא: מחר צפויה לצאת הודעה להורים בעיר מה תכלול התוכנית

-

מגדלור-פיד ♋מחלקת החינוך של עיריית אור עקיבא בראשות סיגל אלבז נפגשה היום (א’, 4.3) עם הפיקוח של משרד החינוך במטרה לגבש עמדה סופית להרכב מיזם “בית ספר של החגים” בעיר בפסח הקרוב.

כפי שפרסמנו ב”מגדלור ניוז” בשבוע שעבר, עיריית אור עקיבא היא בין הרשויות שהגישה קול קורא והצטרפה ליוזמה המשותפת של משרדי החינוך והאוצר ומרכז השלטון המקומי לקיצור חופשות מלימודים, וזאת במסגרת “בתי הספר של החגים” המספקת מענה חינוכי להורים בימי חופשות החגים.

הבעיה הייתה בגני הילדים. בשבוע שעבר נודע כי מלבד תוכנית ניצנים הפועלת בכ-8 גני ילדים, שאר הגנים לא יפעילו את בית הספר של החגים. בין היתר בעקבות קול צעקה שקם, החליטו בעירייה לנסות ולבדוק בכל זאת להפעיל את התוכנית ברוב גני הילדים בעיר.

במהלך מחר (ב’) צפויה העירייה לצאת בהודעה האם המתווה כולו מאושר והאם הסיכוי להפעלת התוכנית במתכונת נרחבת הכוללת גני ילדים באור עקיבא – צפויה לצאת אל הפועל.

עו”ד רלי ארביב, ששלחה מכתב בשבוע שעבר לעירייה בנושא הוציאה הודעה אחר הצהריים ובה כתבה כי: “משיחתי הטלפונית בשעות אחר הצהריים עם נציגת משרד החינוך מחוז חיפה, הגב׳ ענת אורן , על העדר הפעלת קייטנת פסח בגנים באור עקיבא התבשרתי כי הבוקר פנו אליה ממחלקת החינוך באור עקיבא בבקשת עזרה לגיוס כוח אדם מתאים”.

https://www.migdalor-news.co.il/13442-2/

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן