החל מבצע חיסוני הקורונה של ‘כללית’ במתחם ייעודי בזכרון יעקב בשיתוף המועצה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

החל מבצע חיסוני הקורונה של ‘כללית’ במתחם ייעודי בזכרון יעקב בשיתוף המועצה

-

מגדלור-פיד ♋

מחוז שרון שומרון של כללית פותח מתחם חיסוני קורונה חדש בזיכרון יעקב בשיתוף עם המועצה. המוקד של כללית ממוקם מתנ”ס נווה שרת ברחוב פדות 1, הוא יפתח ביום חמישי הקרוב (31.12.20) ויעבוד בין השעות 10.00 עד 20.00. המוקד ימשיך לחסן את התושבים בכל יום שישי מהשעה 8.00 עד 14.00.

המוקד יעבוד במהלך השבוע בין השעות 10.00 עד 20.00 ובשישי בין השעות 8:00-14:00 ובכל יום שישי מ 8.00 ועד 14.00. ניתן לתאם כבר מעכשיו (ג’) תור לחיסון דרך מוקד *2700 או דרך האפליקציה ואתר כללית. בשלב זה אנו מתאמים תורים למטופלים בני 60 ומעלה.

ד”ר ארז ליבל, מנהל מחוז שרון שומרון של כללית: ” אני נרגש עם פתיחתו של מוקד חיסונים נוסף עבור תושבי זכרון יעקב והסביבה ומשוכנע כי העינות להתחסנות תהיה גבוה. זו הזדמנות היסטורית להוביל מבצע לאומי בסדר גודל שכזה. אני קורא לציבור להתחסן בתאום תור מראש ולהיות קשוב לזמינות החיסונים לפי הודעות שאנו שולחים ללקוחותנו ומזכיר כי מדובר בחיסון שאושר על ידי ה FDA ומשרד הבריאות ונמצא בטוח ויעיל. אני מקווה שתוך זמן קצר נוכל לחסן כמה שיותר ממטופלי הכללית בזיכרון על מנת לקדם את החזרה לשגרה.

פטריסיה צימרמרן, מנהלת הסיעוד של מחוז שרון שמרון של כללית: “מבצע ההתחסנות של כללית התחיל בהיענות ציבורית מרשימה, בעוד שאנחנו שמים דגש על חיסוני עובדי מערכת הבריאות ומטופלים בני ה 60 ומעלה. האחיות שלנו עברו כמובן הדרכה לגבי החיסון והן נרגשות להוביל את המאמץ הלאומי למלחמה בנגיף הקורונה.

 

135750cookie-checkהחל מבצע חיסוני הקורונה של ‘כללית’ במתחם ייעודי בזכרון יעקב בשיתוף המועצה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן