אחה”צ: צאו לטייל עם המשפחה בסיור מודרך בנחל עדה באור עקיבא

נחל עדה בימי החורף השנה. היום מזג האוויר מצוין לטיול

  טיול מודרך ראשון מתוך שניים בנחל עדה אור עקיבא – יוזמה של המכינה הקדם צבאית במעגן מיכאל, ייצא היום (5.3.18) מאזור “יינות ביתן” באזור התעשייה הצפוני בעיר בשעה 16:30. המסלול המעגלי יימשך כשעה-שעה וחצי, וידריכו אותו חניכי המכינה. הטיול המודרך והחווייתי מותאם למשפחות, ומיועד להיכרות של תושבי העיר והסביבה עם פינת החמד של הנחל, שנמצאת הכי קרוב לבית. הסיור המודרך הבא יתקיים ב-19.3.18 בעוד כשבועיים.

המכינה הקדם צבאית “מנשרים קלו” הינה מרכז חינוכי לטיפוח מנהיגות צעירה המקדם חינוך לערכי אחריות, יוזמה וציונות, אשר שם לו למטרה לעודד את חניכיו ובוגריו למנהיגות חברתית וצבאית, ובכך לפעול ליצירת חברה סולידרית, סובלנית ודמוקרטית בישראל. המכינה מנוהלת על ידי אל”מ (מיל’) מוקי בצר – מייסד המכינה ואיש החזון שלה. המכינה שוכנת בבית ספר שדה חוף הכרמל סמוך לקיבוץ מעגן מיכאל, בין חוף ים מרהיב לשמורת הכרמל ומהווה פנינת טבע מיוחדת.

המסגרת מיועדת לבוגרי י”ב חילוניים, המוכנים לדחות את גיוסם לצבא בשנה על מנת לחוות שנה משמעותית של למידה מעמיקה, הקניית ידע וערכים, התמודדות עם ניתוח המציאות הישראלית ועיצוב הזהות האישית, תרומה לקהילה, חוויה קבוצתית ועוד.

במסגרת פעילות המכינה, חניכיה מתנדבים במספר מוקדים ברחבי האזור בהם ג’סר א-זרקא, חדרה, זכרון יעקב, בנימינה, גפר גלים ובקרב ניצולי שואה. חניכי המכינה החליטו השנה להרחיב את מעגל הקשר עם הקהילה, ופתחו במיזם של הדרכות טיולים – ובאור עקיבא תהיה זו סנונית ראשונה מעניינת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.