בלי תירוצים: מתקני כושר חדשים הוצבו בפארק נחל חדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בלי תירוצים: מתקני כושר חדשים הוצבו בפארק נחל חדרה

-

מגדלור-פיד ♋

המתקנים החדשים. צילום: דוברות עיריית חדרה

עיריית חדרה, באמצעות “נחלים” החברה לפיתוח תיירות, הציבה מתקני כושר בפארק נחל חדרה, בסמוך למתקני המשחקים בפארק.

 

מתקני הכושר נועדו לשפר את חוויית הבילוי וההנאה של המבקרים בפארק, בו מותקנות גם פרגולות הצללה לפינות הישיבה והתצפית. בנוסף לפרגולות הותקנו ברחבי הפארק גם מצלמות אבטחה ומערכת כריזה לשיפור השירות והבטיחות.

פארק הנחל הוא ריאה ירוקה ברמה אזורית, והפך בעשור האחרון לפנינת פנאי אמתית המושכת מבקרים רבים

בנוסף למתקני הכושר והפינות המוצללות, נהנים באי הפארק ממסלולי טיול מגוונים, שולחנות פיקניק, ובעונת החורף גם תצפית על כרישים הנמשכים לשפך הנחל. ברחבי הפארק מוצבים מתקני משחקים ייחודיים, כולל התאמה לנגישות, המשלבים מוטיבים של אנרגיה חלופית אקולוגית ומוטיבים המתאימים למאפייניו של הפארק, למשל נחל וטבע. כמו כן משולבים צבעי ים וחוף, אף הם בין מאפייני הפארק.

הפארק משופע באטרקציות תיירותיות כמו אנדרטת אבשלום פיינברג, והפסל הקינטי לזכר נחצ’ה היימן שהלחין את שירו של נתן יונתן “חופים”, אשר נכתב על נחל חדרה.

הנחל עצמו הינו נכס טבעי חשוב המשולב בפארק, עם שכיות חמדה טבעיות רבות ובתי גידול חשובים לשימור הטבע והסביבה. את גדות הנחל מחבר גשר המשמש הן הולכי רגל והן רוכבי אופניים, ומהווה אטרקציה נופית ותיירותית לבאי הפארק.

פארק הנחל הוא ריאה ירוקה ברמה אזורית, והפך בעשור האחרון לפנינת פנאי אמתית המושכת מבקרים רבים. הפארק נגיש לאוכלוסייה עם מוגבלות, כולל חנייה מרווחת, מדשאות ושבילים.

בנוסף, במהלך השנה ובחופשות חגים מתקיימים בפארק מופעי תרבות, פסטיבלים ופעילויות לכל המשפחה, המושכים משפחות ומטיילים מכל רחבי הארץ.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

62630cookie-checkבלי תירוצים: מתקני כושר חדשים הוצבו בפארק נחל חדרה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה