בשורה בפרדס חנה-כרכור: אושרה הקמת תחנת מד”א במושבה

  

אושרה הקמת תחנת מגן דוד אדום בפרדס חנה-כרכור: כך בישר בימים האחרונים חבר מועצת פרדס חנה-כרכור, איציק לב. “תחושת אושר שמהולה אמנם קצת באכזבה ותסכול אבל בכל זאת, בשעה טובה אושרה הקמת תחנת מד”א במושבה”, כתב לב בפוסט ברשת החברתית. “ההצעה שלנו לסדר מינואר 2017 אושרה לאחר חודשים רבים ולאחר עבודת שטח מאומצת מול כל הגורמים מבפנים ומבחוץ, זה לא ברור מאליו להעביר החלטה פה אחד מספסלי האופוזיציה. קרדיט זה אולי חשוב בעולם הפוליטי אך יוזמה ועשייה בפועל חשובה יותר בעייני, זה לא רק עוד אחד מרשימת מצע הבחירות שלנו שהצלחנו לקדם, זה אחד החשובים ביותר שהיו חסרים כל כך למושבה.

“זה המשך להתחייבות שלנו לפני 4 שנים לקידום נושא בטחון ורפואת חירום בו אני עוסק אם מתוך הקואליציה ואם מהאופוזיציה כיום. חשוב לציין שחברי למועצה, אבי כאכון ניסה בקדנציה הקודמת לקדם את הנושא ולא צלח (לצערי הרב) והפעם נתן לנו תמיכה ופרגון ועל כך אני מודה לו באופן אישי. תודה רבה לכול חברי המועצה שהצטרפו ותמכו, גם בזכותכם תוקם תחנת מגן דוד אדום, תודה רבה ליפעת הרשלר מנהלת מחלקת נכסים על עבודה המסורה והאכפתית מול הגופים.

“אז למה אני קצת מאוכזב ומתוסכל?”, הוא מוסיף. “כי זה לא צריך להתנהל כך. אפשר וצריך לנהל את זה אחרת. אם בוחנים את התהליך עד האישור, עולות הרבה שאלות על ניהול התהליך: תאריך הגשת ההצעה (ינואר), אישורה במליאה (מרץ) , פרסום ראשון(5/5/2017) ל- 60 יום ומיד אמור היה לצאת פרסום שני ל- 45 יום, אך הוא יצא רק אחרי חודשים ב 15/9/2017 של עיכוב ללא סיבה מיוחדת ( הייתי מעורב בכל פרט מבפנים). אני לא אעסוק בהפניית טענות ואו האשמות, יש לנו מספיק מזה. אבל אני כן מתכוון לטפל בכל הנושא הניהולי, תחומי האחריות וזמני הביצוע בהמשך דרכנו לשיפור השירות.

לב מציין כי עדיין על הפרק נמצאות הצעות נוספות שלו בהן עדכון כתובות המגורים בעזרת פניה לחברת WAZE בכדי לתת מתן מענה מהיר לכוחות ההצלה ובכלל, ריכוז פעולות המתנדבים ומתן מענה לצרכיהם ופניה לגופים מקצועיים שמגיסים תרומות להקמה תחנה לרפואת חירום קבועה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.