תיעוד ממצלמת הקסדה של השוטר: רוכב אופנוע נמלט בפראות ברחובות חדרה

תיעוד ממצלמת הקסדה של השוטר: רוכב אופנוע נמלט בפראות ברחובות חדרה

-

מגדלור-פיד ♋


 


המשטרה עצרה השבוע רוכב אופנוע, פסול לנהיגה, שניסה להימלט וסיכן באופן ממשי את משתמשי הדרך תוך שהוא חוצה רמזורים אדומים ונוסע בניגוד לכיוון התנועה בעיר חדרה.

זה קרה במהלך פעילות אכיפה נגד עבירות מסכנות חיים ובריונות כביש. אז זיהה שוטר משטרת ישראל קטנוע עם מספר לוחית זיהוי שאינה תואמת את מבנה ונפח הקטנוע.

רוכב הקטנוע התבקש לעצור בצד לצורך בדיקה אך זה לא נשמע להוראת השוטר והחל להימלט ברחובות העיר חדרה כשהוא מבצע עבירות חמורות תוך סיכון אזרחים.

השוטר החל במרדף אחרי הרוכב כשהוא מסמן לו לעצור אך הרוכב המשיך בנסיעה פרועה בניגוד לתנועה תוך סיכון חיי אדם וחציית צמתים באור אדום.

במהלך כל הנסיעה אחרי הרוכב השוטר סימן לו מספר פעמים לעצור בצד הדרך אך זה המשיך בניסיון ההימלטות ואינו נשמע להוראות השוטר. כעבור זמן מה כפי שניתן לראות בסרטון הרוכב הנמלט מנסה לבצע סיבוב פרסה, מחליק מהקטנוע ומתחיל בבריחה רגלית.

השוטר הנחוש עצר את האופנוע והחל במרדף רגלי אחרי הרוכב שעצר לאחר מספר מטרים כשהבין שאינו יכול להימלט מהשוטר. בבדיקה בשטח הוברר כי הרוכב בן 40 תושב אזור הצפון פסול לנהיגה ביודעין ע”י בימ”ש ולחובתו מאסר על תנאי, אינו הוציא רישיון נהיגה מעולם על קטנוע, רישיון הנהיגה שלו פקע משנת 1999 ומספר לוחית הזיהוי אינה תואמת לסוג הקטנוע.

הקטנוע הושבת ל-30 ימים והרוכב נעצר לחקירה ביחידת הבוחנים כשבסיומה הובא לבימ”ש שפסק כי הרוכב יישאר במעצר עד תום ההליכים נגדו.
במשטרה ציינו כי “מעורבותם של רוכבי הדו גלגלי בתאונות דרכים גבוהה ועל כן האכיפה מתבצעת באפס סובלנות, הערנות והנחישות של השוטר הובילו למעצרו של נהג עבריין שסיכן באופן ממשי את ציבור משתמשי הדרך ובכך מנע פגיעה בחיי אדם”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן