מכבי

אוריה ירדני, תושבת פרדס חנה-כרכור, נבחרה לניהול אגף החינוך במועצה

 אוריה תחליף את אילנה זגול שניהלה את האגף במשך 11 שנים ופורשת בימים אלו לגמלאות
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אוריה ירדני, תושבת פרדס חנה-כרכור, נבחרה לניהול אגף החינוך במועצה

 אוריה תחליף את אילנה זגול שניהלה את האגף במשך 11 שנים ופורשת בימים אלו לגמלאות

מגדלור-פיד ♋

ברכות למנהלת החדשה של אגף החינוך במועצת פרדס חנה-כרכור: אוריה ירדני, תושבת שכונת רמז במושבה, נשואה ואם לשלושה בנים. 

ירדני, בעלת היכרות מעמיקה בעולם החינוך החדשני והחינוך המיוחד, בעלת תואר שני בחוג למדיניות ומינהל בחינוך במסלול למינהל ומנהיגות בחינוך, אוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ממכללת “לווינסקי” תל אביב.

בתפקידה האחרון ניהלה במשך שלוש שנים את בית הספר יסודי “ישגב” בתל אביב- יפו, לפני כן שימשה בתפקידים שונים לרבות מנהלת פדגוגית במרכז פסג”ה חיפה במשרד החינוך, מרשתת בתכניות “אזורי בחירה מבוקרת” אגף מו”פ ניסויים ויזמות במשרד החינוך, חוקרת ביחידה למעורבות חברתית של אוניברסיטת תל אביב, רכזת מחקר והערכה של תכניות יזמות טכנולוגיות ברשת “אורט” ועוד.

במועצה מציינים כי אחד הנושאים החשובים שתמשיך לקדם ירדני הינו הטמעת תוצרי תכנית האב האסטרטגית לחינוך שנבנתה כחלק ממדיניות ראש המועצה ובהליך שיתוף ציבור רחב שכלל הורים, תלמידים, צוותים חינוכיים ותושבי מושבה ולווה ע”י ד”ר איציק כהן, במהלך 2020. התכנית האסטרטגית באה לקבוע מדיניות ארוכת טווח, לעשור הקרוב למערכת החינוך וההוראה במושבה בהיבט הפדגוגי והתשתיות הפיזיות תוך בחינת המצב הקיים והשינויים הדמוגרפיים ביישוב.

ראש המועצה הגר פרי יגור ציינה כי ניגשו למכרז למעלה מ- 20 מועמדות ומעומדים ולאחר תהליך בחינה מעמיק נבחרה אוריה פה אחד לתפקיד. שמחתי לבשר לאוריה על הבחירה בה. אוריה הרשימה מאוד בתפיסתה הפדגוגית ויכולתה המקצועיות שאני סמוכה ובטוחה כי בעזרתן תוביל קדימה את אגף החינוך במועצה ומערכת החינוך ביישוב. אני מאחלת לאוריה הצלחה רבה בתפקידה. בהזדמנות זו אני מודה לאילנה זגול על עשייתה הברוכה וקידום החינוך במושבה במשך 11 שנים.

ירדני מציינת היום (רביעי) כי “אני שמחה ונרגשת עם כניסתי לתפקיד ומודה לוועדה המקצועית על הבעת האמון שניתנה לי. יש במועצה שלנו צוות חינוכי איכותי ומחויב. אני מתחייבת להמשיך ולהצעיד את מערכת החינוך היישובית קדימה, תוך שימת דגש על מצוינות, שייכות מקומית והתייחסות מיטבית לכל תלמידה ותלמיד במערכת החינוך שלנו”.

מגדלור-פיד ♋                                           

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
מכבי
דילוג לתוכן