מעצר בפרשת סמים של המשטרה במחוז חוף

אביו של הילד הנעדר הובא להארכת מעצר; המשטרה: “האב ניסה להימלט תוך סיכון בטחון הכלל”

אביו של הילד הנעדר הובא להארכת מעצר; המשטרה: “האב ניסה להימלט תוך סיכון בטחון הכלל”

-

מגדלור-פיד ♋


 


אמיל אליהו, אביו של הילד אליאור, שנתפס לפני יומיים (4.4) בחדרה בחשד כי נעלם עם בנו, הובא לפני חג פסח השני להארכת מעצר בבית המשפט בחיפה. השופט האריך את מעצרו לאחר שהמשטרה הודיעה כי יש עוד פרטי חקירה שעליה לבצע.

טרם לכן, הודיעו במשטרה כי “משטרת ישראל הפעילה את מיטב האמצעים והמשאבים העומדים לרשותה, במישור המודעיני, החקירתי והטכנולוגי, על מנת לאתר את הילד מהר ככל האפשר ולהשיבו בריא ושלם

“מדובר בחקירה אינטנסיבית שניהלה היחידה המרכזית במחוז חוף, סביב השעון ב- 72 השעות האחרונות, במסגרתה בוצעו מאות פעולות חקירה לשם איתור הילד ומעצר כלל המעורבים.

“להדגיש, כי על אף שהילד נעדר מיום חמישי בערב, הפרסום לציבור התבצע ביום ראשון, בכפוף לאישור הנדרש עפי חוק של אימו ומיד עם קבלתו הופצה הודעה בהתאם, לצד פעולות חקירה מקצועיות שנעשו תחילה בתחנת חדרה לשם איתורו, ממועד קבלת התלונה.

“בתום חקירה סמויה נעצרו 3 חשודים, בהם אביו של הילד וכן שניים נוספים תושבי חדרה (חברים של האב) שעפ”י החשד סייעו לו, בין השאר במסתור וכיו’.

“לציין, כי מעצר האב התאפשר בתום מעקב בו נצפה עם הילד ברכב, כאשר בעת הניסיון לעוצרו, פתח האב בנהיגה פרועה המסכנת את בטחון כלל משתמשי הדרך (כולל בנו שכאמור היה עמו ברכב), עד למעצרו, לאחר מעקב לאורך מספר רב של רחובות בחדרה ומחוצה לה.

“אמו של הנעדר וגורמי רווחה הוזמנו הערב למשרדי הימ”ר במטה מחוז חוף, לשם מסירת הבן לאימו”. צילום ארכיון: משטרת ישראל

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל mgdlor1@gmail.com

145430cookie-checkאביו של הילד הנעדר הובא להארכת מעצר; המשטרה: “האב ניסה להימלט תוך סיכון בטחון הכלל”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות