שלושה תושבי ג’סר חשודים: עלו לטרמפ עם תושב חדרה ושדדו אותו

שלושה תושבי ג’סר חשודים: עלו לטרמפ עם תושב חדרה ושדדו אותו

-

מגדלור-פיד ♋במסגרת אכיפה נחושה למען שלום הציבור ובטחונו האישי המתמקדת בעברייני רכוש, עצרו אמש בלשי תחנת זכרון יעקב ותחנת חדרה, שלושה תושבי ג’סר א-זרקא בשנות ה- 20 לחייהם, בעת שנסעו ברכב אותו על פי החשד, שדדו לפני כן מתושב חדרה.

הפעילות המשולבת של כוחות המשטרה, החלה בעקבות דיווח שהתקבל אתמול בערב במוקד 100 של משטרת ישראל, מתושב חדרה בן 44, אשר סיפר כי נשדד ע”י תושבי ג’סר א-זרקא בכיכר מעל הגשר של ג’אסר, לאחר שהסיע אותם טרמפ.

מתחקור ראשוני, עולה כי בעת שעצר בצומת ברניצקי (סמוך לכביש 4) בשעות הערב, ניגשו אליו תושבי ג’סר אזרקא אותם אינו מכיר ובקשו ממנו סיוע, להגיע לג’סר ב”טרמפ” ולאחר שהסכים להסיעם, בהגיעם לכיכר מעל הגשר של ג’סר, איימו עליו שייצא מהרכב והמשיכו עם רכבו.

כאמור, עם קבלת הדיווח, הוקפצו כוחות משטרה ונפרסו מחסומים בצירים הראשיים, כאשר כוח של בלשים מתחנות זכרון וחדרה, עצרו את השלושה בוואדי ערה, סמוך לעירון בעת שהיו ברכב המדובר.

השלושה תושבי ג’סר א-זרקא (בני 17, 19 ו – 20) נעצרו והועברו להמשך טיפול חקירות בתחנת חדרה ובערב יובאו לדיון בבימ”ש השלום חדרה, בבקשה להאריך את מעצרם בהתאם. צילום: דוברות המשטרה.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל [email protected]פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן