צילום: דוברות העירייה

ביקרתם בים סוף בחדרה – הגן הציבורי החדש?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ביקרתם בים סוף בחדרה – הגן הציבורי החדש?

-

מגדלור-פיד ♋עיריית חדרה חנכה גן ציבורי חדש בשכונת נווה חיים. גן “ים סוף” הוקם אחרי שנים של הזנחה, ונפתח לטובת התושבים וילדיהם.

עד לפיתוחו על-ידי העירייה סבל השטח מהזנחה ופסולת. בתום העבודות נהנים תושבי השכונה מגן ציבורי מטופח, עם מדשאות, שבילים, מתקני משחקים, פינות ישיבה וגינון נוי.

בטקס חנוכת הגן, שהתקיים בשיתוף העירייה וועד השכונה, נגזר הסרט, ונישאו ברכות. בטקס השתתפו בכירים מעיריית חדרה, נציגי ועד השכונה, תושבים וילדים רבים, ובסיומו נהנו הילדים לשחק במתקנים החדשים. בנוסף הפעיל הוועד דוכנים והפעלות להנאת המשתתפים, כולל דוכני מזון, עמדת איפור, עמדת בועות סבון ועמדות יצירה וציור.

צילום: דוברות העירייה

_

בשלב זה נקרא הגן “ים סוף” כשמו של אחד הרחובות הסמוכים אליו. בטקס החנוכה הוזמנו תושבי השכונה להציע שמות אחרים, והשם שייבחר יוענק לגן הציבורי החדש.

בשיתוף פעולה של העירייה עם ועד שכונת בית אליעזר נחנכה גם גינת כושר בגן קפלן. הוועד יזם ורכש את מכשירי הכושר, והעירייה העמידה לצורך כך קרקע עירונית בגן קפלן ואף הכשירה את המקום. בשבוע שעבר נחנכה גינת הכושר במעמד נציגי העירייה, נציגי ועד השכונה ותושביה, אשר הוכיחו שוב כי בשיתופי פעולה ניתן להגיע להישגים יפים לטובתם ורווחתם של תושבי חדרה.

קראו גם >> 

חדרה: נחנכה גינת הכושר בגן קפלן בבית אליעזר

 

161050cookie-checkביקרתם בים סוף בחדרה – הגן הציבורי החדש?

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן