הישג לאולפנית אמי”ת אור עקיבא: זכתה בתחרות יזמות חינוכית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הישג לאולפנית אמי”ת אור עקיבא: זכתה בתחרות יזמות חינוכית

-

מגדלור-פיד ♋צוות מחקר ופיתוח (מו”פ) פדגוגי של אולפנית אמי”ת אור עקיבא זכה ביום שישי האחרון בהאקתון יוזמות פדגוגיות חדשניות של משרד החינוך – ה”פעמתון”.

70 צוותים פדגוגיים מכל רחבי הארץ התמודדו בלילה לבן, בין חמישי לשישי, בתחרות המיזמים החדשניים של משרד החינוך, כאשר כל נבחרת מציגה את היוזמה שלה ללמידה מוטת עתיד.

היוזמה הפדגוגית להוראה בלתי -פורמלית של נבחרת אולפנית אור עקיבא בהובלת רכזת מו”פ שולמית אילוז, רכז תשתיות וטכנו-פדגוגיה ברשת אמי”ת שי ניסן וראשת האולפנית בלהה בוסי, הרשימה את משתתפי ההאקתון ואת חבר השופטים וזיכתה את האולפנית במקום הראשון בתחרות.

צוות המו”פ של האולפנית  קידם ופיתח התאמתם של קורסים אוניברסיטאיים לתלמידות כיתות ט’-י’. בשיתוף אוניברסיטת תל אביב הותאמו קורסים בתחומי דעת שונים ללמידה מקוונת, אשר הצלחה בהן מזכה את התלמידות בנקודות זכות לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, נקודות בונוס במבחני התאמה לאוניברסיטה בתחומי דעת אחרים, ומסלול עוקף פסיכומטרי לעומדות בהצלחה בשלושה קורסים מקוונים.

שולמית אילוז, רכזת מו”פ באולפנית ציינה כי “הערב היה מעורר השראה. נחשפנו ליוזמות פדגוגיות של צוותי חינוך והוראה מכל רחבי הארץ העובדים במסירות על מנת להרחיב את האופקים ולפתוח אפיקים עבור תלמידיהם”.

בלהה בוסי ראשת האולפנית, הוסיפה כי “צוות מחקר ופיתוח באולפנית מקדיש ימים ולילות למען התלמידות, על מנת לאפשר לכל אחת ואחת מהן למצות את מלוא יכולותיה מבחינה חינוכית ופדגוגית”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן