אות הוקרה הוענק על ידי שר החינוך ונשיא המדינה למורה עפרה שחר מבית ספר אזורי גוונים

עפרה שחר גוונים- צילום- חורחה נובומינסקי

אות הוקרה הוענק על ידי שר החינוך ונשיא המדינה למורה עפרה שחר מבית ספר אזורי גוונים

-

מגדלור-פיד ♋אות הוקרה הוענק על ידי שר החינוך ונשיא המדינה למורה עפרה שחר מבית ספר אזורי גוונים ול-69 אנשי חינוך מצטיינים ול-70 תלמידים מצטיינים.

בין מקבלי הפרס גם המורה מורה עפרה שחר מבית ספר אזורי גוונים במ.א. מנשה של המינהל לחינוך התיישבותי.

 

עפרה שחר גוונים- צילום- חורחה נובומינסקי

“עפרה, מחנכת בחטיבת ביניים ורכזת שכבה, מפתחת שיטות ו’כלי עבודה’ מקוריים”, אומרת מנהלת בית הספר, זהר בן שימול, שהמליצה על עפרה.
“והיא בעלת יכולת מופלאה לייצר עבור תלמידיה את המחויבות והרצון להיעשות אנשים טובים יותר”.
עפרה מקפידה לאורך שנים לערוך ביקורי בית אצל תלמידיה החדשים, טרם קליטתם בבית הספר, במטרה להכירם אישית ולרכך את המעבר שלהם מהיסודי לחטיבה.

האירוע התקיים השבוע (ד’, 25.4.2018), בבנייני באומה בירושלים, במסגרת אירועי 70 שנה לעצמאות המדינה, תחת הכותרת “הוקרה ל-70 שנות חינוך”. באירוע זה, במעמד נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, ושר החינוך נפתלי בנט, הוענקו פרסי הוקרה ל-70 נשות ואנשי חינוך מצטיינים, ול-70 תלמידות ותלמידים מצטיינים, מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים, ובהם ל-18 תלמידים ואנשי חינוך מצטיינים מהמינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער.

שר החינוך, נפתלי בנט: “אתם הצמרת של מדינת ישראל, נבחרת המחץ שלנו. כשאני מביט בכם, אני רואה מגוון נפלא, שנותן תקווה כל כל עמוקה לעתיד של מדינת ישראל. יש כאן ביטוי לכל הגוונים בחברה הישראלית, עם אופטימיות שיש רק למורים נפלאים. התפקיד המרכזי שלנו במערכת החינוך הוא להאמין בפוטנציאל האינסופי של התלמידים, והתפקיד העיקרי שלהם הוא להתאמץ”.

שמואל אבואב, מנכ”ל משרד החינוך: “הערב הזה הוא רגע של גאווה וקורת רוח לחברה שלמה. נחת על הישגים מרשימים ומיוחדים שצברו מורים ותלמידים. המורים הוכרו כמצטיינים  לא רק על הנחלת  הידע והערכים אלא גם על אהבה ונתינה. בכך, הם פילסו דרך לליבותיהם של כל כך רבים. וגם התלמידות והתלמידים שלנו המצטיינים הערב נבחרו לא רק בשל הישיגיהם הלימודיים אלא גם על יכולתם לשים יד על הדופק של החברה הישראלית. יוזמה אחת שלהם ועוד אחת ואוסף של עוד יצרו מצבור שהטביע חותם”.


האירוע כלל הענקת תעודות הוקרה לאנשי החינוך ולתלמידים, ובכלל זה הענקת ספרים, ויום טיול ברחבי ירושלים. בחלק השני, התקיים טקס הצדעה למערכת החינוך, ובכללו מופע אמנותי של הזמר חנן בן ארי, תזמורת הנוער הלאומית וסרטונים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל [email protected] 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן