אמה של ניצולת השיטפון בדרום מגבעת עדה: “זהו נס ואושר בתוך ים של עצב ואובדן”

אמה של ניצולת השיטפון בדרום מגבעת עדה: “זהו נס ואושר בתוך ים של עצב ואובדן”

-

מגדלור-פיד ♋מיד לאחר אסון השיטפון בנחל צפית בדרום, לפני כשלושה שבועות, נודע כי תלמידת בית הספר “אורט בנימינה” היתה בין המשתתפות בטיול של המכינה הקדם צבאית “בני ציון” – וניצלה.

“מתמודדים עם טראומה איומה ובלתי נתפסת”. גיל ואחיה התאום, מאור || צילום: באדיבות המשפחה

היום, אמה של התלמידה – משפחה המתגוררת בגבעת עדה – החליטה לחשוף את שמה לציבור הרחב, ולהודות – במכתב גלוי – לצוותי בית הספר שסייעו לה במהלך התקופה האחרונה.

“כתבתי היום מכתב תודה אישי לצוות המורים בבית ספר אורט שמלווים אותנו בשלושת השבועות האחרונים”, פירסמה האם רווית בר-דוד לירון, “מאז גיל שלנו ניצלה באסון השיטפון בנחל צפית. אני בוחרת לשתף חלקים ממנו פשוט כי הם נפלאים ואני רוצה שכולם ידעו.

“שלום משפחת אורט היקרה, לפני שנה בדיוק, בחר מאור, בני, לעבור לבית ספר אורט. בצעד חריג התקבל לבית ספר לסיום יב’. נותרו לו 4 בגרויות וההגיון אמר – אקסטרני. אבל מאור רצה להשתייך לבית ספר ולחבריו ובית ספר אפשר זאת בגמישות רבה.

“3 השבועות האחרונים היו מאתגרים מאד אצלנו בבית. אנחנו מתמודדים עם טראומה איומה ובלתי נתפסת. מתקשים לעכל את גודל הנס והאושר בתוך ים של עצב ואובדן שסביבנו.

“אני רוצה להודות לכל אחד מכם על שהייתם עבורנו ב 3 שבועות אלו: ברגישות, דאגה יומיומית ועשייה משמעותית ומרגיעה. על ביקורי הבית, הפיצות, הטלפונים, חיפוש הפתרונות, סמסים, זמינות ועוד ועוד… והכי חשוב, שיכולתי לסמוך עליכם ברגעים הקשים ולדעת שאתם נמצאים עבור הבנים. (כשנסעתי לגיל). אין ספק שמאור צדק. אין תחליף לבית ספר ולקשר אתכם. עזרתם לנו מאד ולראשונה בחיי אני לא כל כך רוצה שהחופש הגדול יגיע:) ונפרד… אני מחבקת כל אחד ואחת מכם חזרה ומודה לכם על מי שאתם עבורנו.”

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן