מינוי משמעותי: עו”ד נוח שמאילוב מונה לנציג יהודי קווקז בישראל [וידאו]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מינוי משמעותי: עו”ד נוח שמאילוב מונה לנציג יהודי קווקז בישראל [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋עו”ד נוח שמאילוב, תושב אור עקיבא ופעיל חברתי, מונה היום (2.5) לנציג יהודי קווקז בישראל מטעם מפלגת יש עתיד.

עו”ד שמאילוב, בעליו של אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין והנדל”ן בעיר, הודה ליו”ר מפלגת יש עתיד, ח”כ יאיר לפיד, וח”כ יואל רוזבוזוב, על האמון בו: “אני מודה לכם על ההזדמנות שהענקתם לי ועל האמון שנתתם בי לעמוד בראש המטה לעולי יהודי קווקז במפלגה, ולייצג את העדה הקווקזית בישראל, תודה לכם מקרב לב”.

שמאילוב ציין כי זהו רגע היסטורי עבור קהילת יהודי קווקז בישראל ובעולם ,ורגע מכונן בחייו.

עד היום לא הייתה נציגות ליהודי קווקז בכנסת ישראל, וכעת גם ליהודי קווקז יש בית בכנסת ישראל. “מפלגת יש עתיד היא המפלגה הראשונה מאז קום המדינה  שפתחה את זרועותיה גם  ליהודי קווקז בישראל”, אמר שמאילוב.

נוח שמאילוב (33) הוא בעל תואר ראשון במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל.  שמאילוב הינו הבעלים של משרד עו”ד המוביל בתחום המקרקעין והנדל”ן באור עקיבא ובחדרה.

שמאילוב נולד בעיר דרבנט שברפובליקת דאגיסטן, דרום רוסיה, קווקז, להורים ידידה ומרגריטה שמאילוב. שמאילוב הוא הבכור מבין שלושה אחים. בהמשך עלה לישראל, בגיל 9, בשנת 1995 לעיר אור עקיבא.

נוח גדל והתחנך באור עקיבא, מבית הספר היסודי ועד התיכון, כאשר בשנת 2003 התגייס לצה”ל ושירת כחובש קרבי בתאג”ד מערת המכפלה (קבר אברהם אבינו).

בתום שירותו הצבאי התחיל את לימודיו האקדמיים במשפטים וכעת נוח שמאילוב הינו  עו”ד וחבר בלשכת עו”ד בישראל.

שמאילוב מציין כי מאז שנות ה-90 והעלייה הגדולה של יהודי קווקז לארץ ישראל לא היה לעדה הקווקזית  נציג בכנסת ישראל, ומפלגת יש עתיד שינתה זאת.

עוד הוסיף: “עם כניסתי לתפקיד אפעל גם, לחיזוק הקשר בין הקהילה הקווקזית לבין הכנסת באמצעות מפלגת יש עתיד וחברי הכנסת מטעמה, יחד עם חבר הכנסת יואל רוזבוזוב. אקדם חוקים גם, למען העדה הקווקזית, ואפעל להמשך שילובם של בני העדה, בחברה הישראלית. אדאג לכך שתהיה אוזן קשבת בכנסת ישראל גם עבור יהודי קווקז בישראל”. צילומים: שירות מגדלור ניוז


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל mgdlor1@gmail.com

155390cookie-checkמינוי משמעותי: עו”ד נוח שמאילוב מונה לנציג יהודי קווקז בישראל [וידאו]

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן