בחדרה מחכים לכחלון: האם הוקפאה הקמת שדה התעופה בעיר?

בחדרה מחכים לכחלון: האם הוקפאה הקמת שדה התעופה בעיר?

-

מגדלור-פיד ♋מטה המאבק המשותף לעיריית חדרה ומועצה האזורית מנשה, הפועל נגד הכוונה להקים שדה תעופה במזרח העיר, קיים כנס שיתוף ציבור בנושא שדה התעופה, כדי להציג בפני תושבים את הפעילות והמהלכים שביצע מטה המאבק המשותף עד היום.

לכנס הגיעו 15 תושבים, רובם מהיישוב תלמי אלעזר מהמועצה האזורית מנשה, זאת למרות שמטה המאבק שלח למעלה מ-200 הזמנות בהודעות סמס לתושבים שנרשמו לרשימת קשר של מטה המאבק וביקשו לקבל עדכונים שוטפים כדי להיות חלק בפעילות.

מטעם מטה המאבק המשותף השתתפו בכנס: ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי והצוות המקצועי שכלל יועצים משפטיים, מהנדסים וחברת יחסי ציבור שמלווה את המאבק. יודגש כי נבצר מראש המועצה האזורית מנשה אילן שדה להגיע בשל אירוע במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין באחד מיישובי המועצה, אשר חייב את השתתפותו של שדה.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-חדרה” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

הצוות המקצועי הציג בפני הנוכחים את הפעולות שנעשו עד היום. כמו כן הוזמנו התושבים להעביר את המידע לסובביהם ולסייע במאבק. בנוסף צוין כי מטה המאבק יכלול בפעילותו גם תושבים שיביעו נכונות להשתתף במחאה.

משתתפי הכנס עדכנו כי מטה המאבק ממתין לתשובות משר האוצר משה כחלון בעקבות הידיעה כי הקפיא את ההכרזה על חדרה כיעד מועדף והקפאת כל ההליכים הקשורים לשדות תעופה במדינת ישראל.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

– להסיר בידיעות על אור עקיבא


[blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

196530cookie-checkבחדרה מחכים לכחלון: האם הוקפאה הקמת שדה התעופה בעיר?

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות