בחדרה מחכים לכחלון: האם הוקפאה הקמת שדה התעופה בעיר?

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 16.9.18, 21:25

כנס גדול בנושא שיתוף הציבור במאבק נערך לאחרונה בהשתתפות תושבים מתלמי אלעזר ומועצה האזורית מנשה

  מטה המאבק המשותף לעיריית חדרה ומועצה האזורית מנשה, הפועל נגד הכוונה להקים שדה תעופה במזרח העיר, קיים כנס שיתוף ציבור בנושא שדה התעופה, כדי להציג בפני תושבים את הפעילות והמהלכים שביצע מטה המאבק המשותף עד היום.

לכנס הגיעו 15 תושבים, רובם מהיישוב תלמי אלעזר מהמועצה האזורית מנשה, זאת למרות שמטה המאבק שלח למעלה מ-200 הזמנות בהודעות סמס לתושבים שנרשמו לרשימת קשר של מטה המאבק וביקשו לקבל עדכונים שוטפים כדי להיות חלק בפעילות.

 

מטעם מטה המאבק המשותף השתתפו בכנס: ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי והצוות המקצועי שכלל יועצים משפטיים, מהנדסים וחברת יחסי ציבור שמלווה את המאבק. יודגש כי נבצר מראש המועצה האזורית מנשה אילן שדה להגיע בשל אירוע במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין באחד מיישובי המועצה, אשר חייב את השתתפותו של שדה.

הצוות המקצועי הציג בפני הנוכחים את הפעולות שנעשו עד היום. כמו כן הוזמנו התושבים להעביר את המידע לסובביהם ולסייע במאבק. בנוסף צוין כי מטה המאבק יכלול בפעילותו גם תושבים שיביעו נכונות להשתתף במחאה.

———

———

משתתפי הכנס עדכנו כי מטה המאבק ממתין לתשובות משר האוצר משה כחלון בעקבות הידיעה כי הקפיא את ההכרזה על חדרה כיעד מועדף והקפאת כל ההליכים הקשורים לשדות תעופה במדינת ישראל.מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות

מציאה! למכירה בשכונת היובל ברחוב יהודה הלוי: דירת 4 חדרים עם מרפסת 12 מטר.  משופצת כחדשה. לפרטים נוספים הקליקו כאן  [תוכן ממומן]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

תגובות

– להסיר בידיעות על אור עקיבא