תוך שעות ספורות: תפוסה מלאה בקייטנות הקיץ לגיל הרך במתנ”ס אור עקיבאהפרסום התגלגל מתחילת השבוע להורים, עבר בוואטסאפ ובהודעות, ובתוך שעות ספורות – הרשמה מלאה למחזור הראשון של קייטנת “אפרוחים בסנדלים 2018” ביוזמת מתנ”ס אור עקיבא. 

אמש, שלישי בשעה 17:00, נפתחה ההרשמה ומאות הורים הגיעו למתנ”ס בעיר על מנת לרשום את ילדיהם. תוך שעות ספורות, נמסר כי התפוסה בכל גני הילדים בהן תתקיים הקייטנה – גן תדהר, גן האור, גן הברוש, גן הדקל, גן דוכיפת וגן האירוס – מלאה.

מהמתנ”ס נמסר הבוקר כי ייתכן וייפתח מחזור נוסף של קייטנות לגיל הרך, לאחר המחזור הראשון של הקייטנה שיסתיים ב-19.7.18.

קייטנת “אפרוחים בסנדלים” תתקים על פני שלושה שבועות ובמהלכן יתקיימו פעילויות מגוונות בנושאי ריקוד, תנועה, אוכל, ספרים, יצירה, בעלי חיים ועוד.

הורים רבים שפקדו את המתנ”ס גילו מהר מאוד כי למספר גנים היתה הרשמה מאסיבית תוך דקות ולכן ילדיהם נותבו לקייטנות בגנים האחרים. חלק מההורים לא אהבו את ההתנהלות, והחלו לצעוק על צוותי המתנ”ס. יש שאף התקשרו למנהלת מחלקת החינוך בעירייה סיגל אלבז. בדף המידע של ההורים נרשם כי מספר המקומות מוגבל עבור כל גן, וכי כל קייטנה יכולה להכיל עד 35 ילדים.

בתוך כך, שיפור משמעותי במאזן הכספים במתנ”ס נחשף לאחרונה: במסגרת הדו”ח הכספי שהוגש לאסיפה הכללית של הנהלת המתנ”ס בחודש האחרון עולה כי הכנסות המתנ”ס עמדו בשנה החולפת על כ-6.56 מיליון שקלים לעומת 6.25 מיליון ש”ח של הוצאות. המשמעות: מאזן חיובי של כ-306,000 ש”ח. גם הגירעון המצטבר במתנ”ס ירד מסכום של כ-1.8 מיליון שקלים ל-כ-669,000 ש”ח בלבד.

יו”ר הנהלת המתנ”ס שלום שבתאי שיבח בישיבה את מנהל המתנ”ס משה נקש, צוות העובדים וועדת הכספים על תרומתם לירידה החדה בגירעון ועל הסיום במאזן החיובי השנתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.