אחרי מאות הופעות, גם באור עקיבא: כוכב הילדים הססגוני נעצר בחשד לשימוש בקוקאיןב-11.12 הגיע לאור עקיבא מופע בכיכובו של כוכב ילדים ידוע ומוכר. המופע הזה, כמו גם המופעים שלו – עלו על הבמות מספר פעמים בשנים האחרונות וגרפו אהדה ופופולאריות רבה בקרב ילדי והורי אור עקיבא.

ואילו היום הותר לפרסום כי הכוכב, האיש מאחורי מופעי ילדים מוכרים במיוחד, נחשד בחשיפת המשטרה של רשת הפצת סמים (עשרות עסקות) מסוג קוקאין שהפיצה את הסמים בכל הארץ.

מהמשטרה נמסר כי “לפני כשבועיים פשטה המשטרה על דירה ברחוב קרליבך בת”א ועצרה שלושה חשודים ביניהם אח ואחות. חשוד אחד הוארך מעצרו ואילו שני החשודים האחרים שוחררו בתנאים מגבילים. בדירה נתפסו סמים מסוג חשיש וקוקאין וכן טלפונים סלולריים אשר ע”פ החשד שמשו את החשודים בסחר בסמים.

“חקירת המשטרה הצביעה על אחד החשודים תושב ת”א יליד 1990 כמי שמנהל רשת הפצת סמים, כשאת ההזמנות מבצעים  באמצעות הטלפון ואת הסמים העביר ללקוחות באמצעות מספר בלדרים. מדובר בעשרות עסקאות סמים, לקונים בכל הארץ וכי מדובר בסמים מסוג קוקאין באיכות גבוהה ובמחיר של כ – 2000 ש”ח לגרם סם. המשטרה הצליחה לאתר ולחקור עשרות חשודים ברכישת הסם חלקם ביצעו מספר רב של רכישות במספר הזדמנויות. מעצרו של החשוד המרכזי הוארך בביהמ”ש מעת לעת ומחר (חמישי) בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום ובהמשך יוגש כתב אישום כנגד מעורבים נוספים”.

בשיחה עם האתר ynet אמר היום הנחקר: “לא היה ולא נברא”.

תגובות

echo do_shortcode(‘

תגובות

‘);

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל -mgdlor1@gmail.com 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.