הפועל חדרה הוציאה את כל השחקנים ועובדי המועדון לחל”ת; בעלי מכבי נתניה תוקף את המדינה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הפועל חדרה הוציאה את כל השחקנים ועובדי המועדון לחל”ת; בעלי מכבי נתניה תוקף את המדינה

-

מגדלור-פיד ♋

הפועל חדרה הודיעה אתמול לכל השחקנים, הצוות המקצועי ועובדי המועדון על יציאה לחל”ת (חופשה ללא תשלום).

במועדון הבהירו כי הפגיעה הכספית תהיה מזערית וכי כל האופציות נבדקו לפני שהתקבלה ההחלטה. אגב, ההחלטה התקבלה בהבנה בקרב השחקנים ואנשי הצוות.

חדרה היא הקבוצה השלישית שמוציאה את שחקיניה לחל”ת בעקבות משבר הקורונה ועצירת הליגה. גם האימונים נעצרו והשבוע התבשרו המועדונים כי הטוטו מקפיא את ההקצאות שלו לקבוצות נכון לעכשיו.

ובינתיים, הבעלים של מכבי נתניה אייל סגל, פרסם הבוקר הודעה חריפה נגד התנהלות המדינה. “באוקטובר 2020, ישראל היא המדינה היחידה בעולם שהשביתה את הספורט. כי בישראל 2020, לא נדרש שכל ישר או תבונה או הבנה או סתם להיות צודק, על מנת לשכנע באמיתות דרכך….

       

“בישראל 2020, החליטו לסגור את הספורט המקצועני, בלי להבין את ההשלכות העתידיות, בלי להכין תוכנית סדורה לחזרתו, והכל כשברקע במקומות אחרים עובדים ונפגשים ופועלים בתנאים מחמירים פחות או לא מחמירים בכלל, בניגוד לפעילות הספורטיבית, שמתנהלת במרחבים אינסופיים באוויר הפתוח ולא הביאה עד היום אחד מפעיליה או סובביה למיטת בית חולים או לחיבור למכונת הנשמה.

“באוקטובר 2020, מדינת ישראל על מנהיגיה והפקידים הבכירים שמנהלים אותה, התקבלה החלטה במודע או שלא לחסל את הספורט המקצועני והעולם מחריש. גמר חתימה טובה, בתקווה שישאר דיו לחתום לאלו שראויים לחתימה”.

ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן