אישה הובהלה מחוסרת הכרה לבית החולים רמב”ם עם סימני אלימות קשיםבשכונת קריית שמואל שבחיפה דווח אחר הצהריים (10.6) על אישה כבת 30 דקורה בכל חלקי גופה. במקום התבצעו פעולות החייאה, הרקע נבדק.

מד”א הוזעקו למקום ודיווחו כי “בשעה 17:16 התקבלה דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על פצועה ברחוב אריה לוין בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ומפנים לבית החולים רמב”ם אישה כבת 36 מחוסרת הכרה במצב אנוש עם סימני אלימות”.

מהמשטרה נמסר: “לפני זמן קצר התקבל דיווח על אירוע דקירה בקרית שמואל. מהמקום פונתה פצועה במצב אנוש (ע”פ גורמי רפואה) לבית החולים רמב”ם. כוחות משטרה אשר הגיעו למקום עצרו את החשוד במעשה (תושב קרית שמואל בן 44) . הרקע למעשה בבדיקה”.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד”א אמוץ יגדל סיפר: “כשהגעתי לרחוב ראיתי אישה כבת 36 שוכבת על המדרכה כשהיא מחוסרת הכרה עם סימני אלימות. הענקנתי לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימומים והיא פונתה במהירות תוך כדי המשך טיפול רפואי לבי”ח כשמצבה אנוש.”

מארגון זק”א נמסר כי ב”קרית שמואל, רח’ אריה לוין, נמצאה בת 36 כשהיא דקורה בכל חלקי גופה, מפונה בהחייאה במצב אנוש לביה”ח רמב”ם. הרקע לא ידוע”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.