מחאת הורים נגד כריתת העצים בבית ספר “הנדיב” בבנימינה

שיתוף

Share on whatsapp

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מחאת הורים נגד כריתת העצים בבית ספר “הנדיב” בבנימינה

-


מספר הורים מגיעים בשבוע האחרון אל מתחם בית ספר הנדיב ברחוב הארז בבנימינה, תוך שהם מניפים שלטים ומוחים על הכוונה לכרות 52 עצים במתחם לטובת בניית מבנה חינוכי. 

“אנחנו כואבים את כריתת 52 עצים בבנימינה”, אמר הבוקר ברוך אורן מפעילי המאבק החדש. “אנחנו מבקשים מהמועצה לעצור את הכריתה ולבחור להעתיק את העצים, להעתיק את תוכנית הבניה, לשנות את תכנון הבנייה כך שלא תידרש עוד כריתה. לא מבינים מדוע אי אפשר להתנהל בשקיפות מול התושבים. על הפסקת מים אפשר לשלוח מייל, אסמס, לתלות מודעות אבל על כריתת 52 עצים? התנהלות בעייתית. מקווים כי החרבת הסביבה הירוקה שלנו – תפסק”.

ממועצת בנימינה-גבעת עדה נמסר בתגובה כי היא “פועלת כתמיד לרווחת כלל תושביה. ההחלטה על הקמת בי”ס חדש הועברה ואושרה ברוב קולות במליאת המועצה. פרסום ברשומות על בנייה חדשה ושלט המורה על הקמת בי”ס הוצב במקום המיועד. כריתת העצים התבצעה כחוק ובהתאם לאישור פקיד יערות מוסמך של קק”ל. ע”פ חוות דעתה המקצועית שקיבלה המועצה, עצי האורן שנכרתו אינם עצים ברי העתקה. יש לציין שבכוונת המועצה לנטוע עצי נוי וצל בחורשה ולהפריחה מחדש בסיום בניית בית הספר”.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה