צומת נחל חדרה נפתח לתנועה לאחר התאונה הקשה הלילה

צומת נחל חדרה נפתח לתנועה לאחר התאונה הקשה הלילה

-

מגדלור-פיד ♋תאונת רבת נפגעים בין חדרה לפל-ים באמצע הלילה (13.6). בשעה 01:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על תאונה בין מספר כלי רכב בכביש 4 סמוך לצומת נחל חדרה לכיוון צומת פל ים.

חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים 8 פצועים – 1 במצב קשה – עם חבלה חודרת בחזה ולא יציב, 3 פצועים במצב בינוני כבני 35 עם חבלות בטן ושברים וצעירה כבת 25 עם חבלות בגפיים. 4 פונו לבית החולים הלל יפה ו- 4 פצועים נוספים במצב קל פונו לבית החולים לניאדו בנתניה.

התאונה השפיעה על עומסי התנועה באזור הבוקר. כלל הדרכים המתנקזות לצומת נחל חדרה היו פקוקות, נהגים דיווחו על בין 40 דקות לשעה של עיכוב – בכביש 65, במחלפים בכביש החוף, מחלף קיסריה ומחלף חדרה וכמובן בכביש 4 עצמו. כעת, בשעה 11:00 בבוקר, נפתח הכביש סופית לתנועה, רכבי התאונה פונו ואין במקום עומסי תנועה.

צילום: תיעוד מבצע מד”א 

מכבאות והצלה חוף דיווחו כי “בשעה 01:34 התקבלה הודעה על תאונה במעורבות חמישה כלי רכב על כביש 4 במקטע שבין צומת נחל חדרה לכיוון צומת פל ים בנתיב צפונה.

“שלושה צוותי לוחמי אש בראשות להב משנה קוסאי מסאלחה אשר הגיעו למקום הבחינו בזירה מורכבת אשר כתוצאה ממנה נותרו לכודים בשניים מהרכבים.

“לוחמי האש פעלו בזירה תחת גשם שוטף תוך שימוש בערכות חילוץ הידראוליות על מנת לחלץ שלושה לכודים ולהעבירם להמשך קבלת טיפול מידי גורמי הרפואה. בנוסף פעלו לוחמי האש לניתוק מקורות אנרגיה בכלל הרכבים אשר היו מעורבים בתאונה”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 

172220cookie-checkצומת נחל חדרה נפתח לתנועה לאחר התאונה הקשה הלילה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות