צפו בתיעוד: החוליה הזו בחרה ב-30 רכבי טויוטה וגנבה אותם לשטחי יהודה ושומרון

מהחקירה עולה כי חברי החולייה פעלו מתחילת השנה ועסקו בעיקר בגניבת כלי רכב מסוג טיוטה שהובילו לשטחי יהודה לצורך פירוקם או מכירתם

צפו בתיעוד: החוליה הזו בחרה ב-30 רכבי טויוטה וגנבה אותם לשטחי יהודה ושומרון

מהחקירה עולה כי חברי החולייה פעלו מתחילת השנה ועסקו בעיקר בגניבת כלי רכב מסוג טיוטה שהובילו לשטחי יהודה לצורך פירוקם או מכירתם

מגדלור-פיד ♋

בחודשים האחרונים התנהלה במשטרה חקירה סמויה לתפיסת חשודים בגניבת כלי רכב ושעל פי החשד גנבו מתחילת השנה כ-30 כלי רכב מסוג טיוטה בעיקר מאזור דרום הארץ.

במסגרת חקירה סמויה שהתנהלה בחודשים האחרונים ובמהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים ומגוון אמצעים נוספים, אמש בפעילות מבצעית וממוקדת של שוטרי מחוז ש”י וכוחות יס”מ נתפסו “על חם” חבריי החוליה בעת שעשו דרכם עם רכב גנוב מאזור באר שבע לשטחי יהודה ושומרון.

פריסה מבצעית ונכונה של הכוחות בשטח הביאה למעצרם “על חם” של 2 חשודים נוספים בעת ששהו בכלי רכב ואשר ששימשו על פי החשד כמובילים.

מהחקירה עולה כי חברי החולייה פעלו מתחילת השנה באזור דרום הארץ ועסקו בעיקר בגניבת כלי רכב מסוג טיוטה שהובילו לשטחי יהודה לצורך פירוקם או מכירתם.

  צפו בתיעוד | צילום: דוברות המשטרה >>   

שני חשודים פלסטינים, בשנות ה-30 תושבי חברון נעצרו לחקירה ובהתאם לצורכי החקירה יובאו לדיון בבימ”ש צבאי וצפויים מעצרים נוספים.

מפקד היחידה רפ”ק יניב אוחנה אמר כי “בחודשים האחרונים היחידה מיקדה פעילותה בעיקר במישור המודיעיני והפעילה מגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים במטרה להתחקות אחר חברי החולייה, לתפיסתם וזאת תוך איסוף ראיות שישמשו להבאתם לדין ומצוי הדין עימם.

“אנו נמשיך למקד את פעילותנו יחד עם יתר כוחות הביטחון למיגור תופעת גניבות כלי רכב ורכוש במטרה להעלות את ביטחונם של תושבי האזור”.

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן