מחיר למשתכן ב”אור ים” על פי “גלובס”: 1,000 יחידות דיור, בניגוד להצהרות העירייה בעבר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מחיר למשתכן ב”אור ים” על פי “גלובס”: 1,000 יחידות דיור, בניגוד להצהרות העירייה בעבר

-

מגדלור-פיד ♋האתר גלובס מפרסם השבוע כי במסגרת מחיר למשתכן, יוקצו 1,000 דירות באור עקיבא במסגרת תוכנית “אור ים”, ובניגוד למה שהצהיר ראש העירייה יעקב אדרי בחודשים האחרונים.

“עד עתה התמקדה תוכנית מחיר למשתכן באזורי הפריפריה וביישובים כמו קריית שמונה, נהריה, קריית ביאליק ועוד בצפון ושדרות, אופקים, אשקלון, דימונה ומצפה רמון בדרום”, נכתב בגלובס.

“חלק מהמכרזים בפריפריה אף נכשלו בחודשים האחרונים, ונראה כי גם האוצר מבין שמכרזי מחיר למשתכן מיצו את עצמם או קרובים למצות את עצמם בפריפריה, ולכן כדי לשמור על המומנטום של התוכנית צריך לשווק קרקעות פנויות במרכז הארץ.

הנתון המעניין מבחינת תושבי אור עקיבא והסביבה הוא בטבלה המתייחסת ל”שיווקים העיקריים בתוכנית מחיר למשתכן המתוכננים למחצית השנייה של 2018″, כמו למשל אור עקיבא – 1000 יחידות דיור ב”אור ים”, בת חפר – 600 יחידות בהרחבה, חיפה – 370 יחידות ב”מורדות לינקולן” וחדרה – 30 יחידות דיור בגבעת אולגה.

בנוסף לכך, בכתבה מצויינים גם איזורים בהם מחיר למשתכן טרם נסגר מכרזית: זכרון יעקב – 190 יחידות בפארק היין, חדרה – 30 יחידות נוספות באולגה ונתניה – 208 יחידות בעין התכלת.

בעיתון מציינים כי מבין הפרויקטים הגדולים במרכז אפשר למנות יותר מ-2,100 דירות בבאר-יעקב, כ-1,300 דירות בדרום תל-אביב, כ-1,300 דירות ברמת-גן, יותר מ-1,100 דירות בקריית אונו (כולל המכרז שכבר נסגר בשבוע שעבר), 1,000 דירות ביהוד, 500 דירות ברמת-השרון ועוד דירות בנס-ציונה, אור-יהודה ורמלה – כולן במרכז הארץ.

172390cookie-checkמחיר למשתכן ב”אור ים” על פי “גלובס”: 1,000 יחידות דיור, בניגוד להצהרות העירייה בעבר

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן