עם שלושה סניפים באור עקיבא, חדרה ופרדס חנה: השינוי שמקס סטוק תצטרך לעשות בקרוב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עם שלושה סניפים באור עקיבא, חדרה ופרדס חנה: השינוי שמקס סטוק תצטרך לעשות בקרוב

-

מגדלור-פיד ♋בית המשפט המחוזי בתל אביב הוציא בשבוע שעבר צו מניעה זמני האוסר על רשת ה’מקס סטוק’ להשתמש בסמלה המסחרי הנוכחי. למקס סטוק יש חנויות בכל האזור – באזור התעשייה של אור עקיבא, במתחם “מיקס” בחדרה וגם בפרדס חנה-כרכור. 

הצו מגיע בעקבות פנייה של רשת חנויות ‘מיניסו’ הבינלאומית, המבקשת להגיע לישראל ולפתוח חנויות בארץ. מדובר ברשת קמעונאית מוזלת בינלאומית המשווקת מגוון רחב של מוצרים, לרבות כלי בית, ציוד משרדי, אביזרי אופנה וצעצועים במחירים מוזלים. מדובר בשוק מוצרים דומה לזה של “מקס סטוק”.

צילום: מגדלור ניוז

לפי הפסיקה, גילו ברשת מיניסו, לאחר שבחנו את האפשרות להיכנס לפעול בישראל, כי מקס סטוק פעלה לשנות את לוגו החברה לדומה ואף מטעה לסמל של “מיני”.

ב’מיניסו’ פנו לבית המשפט בטענה להעתקה, הטעייה וגניבת עין נגד מקס סטוק. מנגד טענו ברשת ‘מקס סטוק’ שהרשת הסינית אלמונית לחלוטין בישראל, והיא מנסה להקל את חדירתה לשוק המקומי על ידי יצירת עניין תקשורתי סביב עימות מלאכותי בבית המשפט.

בית המשפט המחוזי בת”א פסק לבסוף כי טענת “מיני” נכון וכי מקס סטוק לא יכולה להשאיר את הלוגו הנוכחי על כנו. השופטת הקצתה 60 יום להסרת הלוגו והסמל מכל חנויותיה של הרשת, וחייבה אותה בהוצאות המשפט בסך 20 אלף שקל.

173130cookie-checkעם שלושה סניפים באור עקיבא, חדרה ופרדס חנה: השינוי שמקס סטוק תצטרך לעשות בקרוב

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן