“ברנקו וייס פרדס חנה”: טענות לבאנג בחצר וחגיגות סיום עם דם על הרצפהטענות לבקבוק “באנג” מושלך באזור המבנים, אקדחי מים בצורת “פין” ואתמול – חגיגת סיום לימודים עם דם על הרצפה. מה קורה לאחרונה בבית הספר החקלאי ברנקו וייס בפרדס חנה?

צילומים שהגיעו לידי “מגדלור ניוז” מראים דברים לכאורה, שלא אמורים היו להתרחש בין כותלי בית הספר. יש לציין כי החומרים נשלחו אל מערכת המקומון וברשת ברנקו וייס דוחים את הטענות לשימוש בסמים בשטח בית הספר, לאחר שהתמונות הוצגו גם בפניהם.

בתמונות, שכאמור הגיעו אל המערכת, נראה בקבוק “באנג” כשהוא מושלך באזור שכבות י”א-י”ב. כאמור – ברשת ברנקו וייס דוחים את הטענה על אף התמונה. גורמים הקשורים לבית הספר אמרו כי “ייתכן ומישהו הניח את הבקבוק המדובר בכוונה תחילה וצילם”.

בנוסף, תמונות מחגיגות פורים האחרון הראו אקדחי מים בצורת “פין” (איבר מין גברי) אשר נתלו לבסוף באחד השירותים שבמתחם.

ואתמול, בחגיגת סוף שנה בבית הספר נראה דם על הרצפה שתועד על ידי תלמידים. בתמונות נוספות שצולמו היה אפשר לאמוד את חגיגות סיום בית הספר עם לכלוך רב של ניירות בחצר.

יש לציין כי מזה זמן רב סוערות הרוחות בבית הספר בין גורמים שונים בו, כשבתווך ההורים – חלקם מבקרים את ההתנהלות בבית הספר וחלקם תומכים בצוות ההנהלה הנוכחי.

“לא נמצאה עדות או סימן לשימוש בסמים בתוך הקמפוס”

מרשת ברנקו וייס נמסר: “צוות בית הספר ביצע סריקה מדוקדקת ברחבי הקמפוס ולא נמצא שום עדות או סימן לשימוש בסמים או להמצאותם של אמצעים הקשורים לכך בתוך קמפוס בית הספר. בעניין תמונת אקדח המים, זהו מחזור נוסף של טענה ישנה אשר מקורה בחג פורים האחרון, ומשקפת אווירה היתולית ברוח החג. צוות ביה”ס ערך שיחת הבהרה עם התלמידים בעקבות המעשה. בקרית החינוך החקלאי ברנקו וייס פרדס חנה לומדים השנה כ- 1800 תלמידים, הנהנים מחינוך ברמה הגבוהה ביותר. לצערנו יש מי שמבקשים להכפיש את בית הספר וצוותו על עשייתם החינוכית בטענות שאין בינן ובין חינוך דבר. הנהלת קריית החינוך החקלאי תמשיך בעשייה החינוכית למען תלמידות ותלמידי פרד חנה-כרכור”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.