נחש זחל בגן ילדים בשכונת אורות אך לא נתפס, ההורים חוששים

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

נחש זחל בגן ילדים בשכונת אורות אך לא נתפס, ההורים חוששים

-

מגדלור-פיד ♋


אמא שראתה נחש בגן האירוס באורות נבהלה ודיווחה לגננת, אך למרות שלוכד נחשים הוזמן הנחש לא נלכד וההורים חוששים. העירייה: בבוקר הגיע שוב לוכד נחשים לבצע סריקה טרם פתיחת הגן


לא פחות מנחש בגן הילדים: אמא לילד שעברה ליד גן האירוס בשכונת אורות, ראתה אתמול (24.6) נחש המטפס על גדר הגן. הגננת דיווחה לעירייה אך הנחש טרם אותר.

“בסביבות השעה 12 וחצי אמא מהגן הצמוד עברה בסביבה וראתה נחש מטפס על הגדר לכיוון חצר המשחקים”, סיפרה אמא לילד בגן. “היא צעקה מבהלה וביקשה מהסייעת להכניס את כולם לתוך המבנה. הם פנו לעירייה ונשלח לוכד נחשים שבא ו’סרק’ את החצר עם מקל בעט בכמה שיחים וצמיגים שיש בתוך החצר לא מצא  כלום והלך”.

צילום: פיקסביי

האמא מספרת כי התנהלות הלוכד הכעיסה אותה. “אני מפחדת לשלוח את הילדים שלי לגן כי הנחש לא אותר. הסריקה הייתה ממש חפיפה, לא רצינית ולא מסביב לגן. זוהי חוסר מקצועיות”.

גן “האירוס” מצוי ברחוב האירוס שבשכונת אורות ובצמוד לו גן “השושנים”. בית הספר נחמיה תמרי גם הוא נמצא בצמוד. ההורים משערים כי הנחש יצא בעקבות עבודות גינון שנערכו בשטח הסמוך.

הסריקה הייתה ממש חפיפה, לא רצינית ולא מסביב לגן. זוהי חוסר מקצועיות”

מעיריית אור עקיבא נמסר כי “עם קבלת ההודעה נשלח על ידי הרשות לוכד נחשים אשר סרק את החצרות בכל מקום אפשרי ולא נמצא דבר. בבוקר הגיע שוב לוכד נחשים לבצע סריקה טרם פתיחת הגן. מחלקת הגינון יגיעו לבצע פינוי של צמחיה וכדומה”.


 [fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

 

176230cookie-checkנחש זחל בגן ילדים בשכונת אורות אך לא נתפס, ההורים חוששים

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה