בעזרת DNA: המשטרה חשפה את החשוד בניסיון אונס של תושבת חדרה – מלפני 4 שנים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בעזרת DNA: המשטרה חשפה את החשוד בניסיון אונס של תושבת חדרה – מלפני 4 שנים

-

מגדלור-פיד ♋תיק על ניסיון אונס בחדרה, שהתרחש לפני 4 שנים, בא השבוע לפיצוח בשימוש יכולות טכנולוגיות ומדעיות מתחום הזיהוי הפלילי, לפענוח פשעים של המשטרה.

היום (ה’) הותר לפרסום כי בתום חקירה מורכבת עצרה המשטרה לפני כשבועיים תושב איו”ש בן 35 בביתו, לאחר שפרופיל ה DNA שנדגם ממנו לאחרונה בגין עבירת שב”ח בדרום הארץ, הוצלב במאגר הארצי ונקשר לאירוע לפני 4 שנים, בו עפ”י החשד ניסה לאנוס תושבת חדרה סמוך לביתה.

זיהוי פלילי. צילום: דוברות המשטרה חוף

ראשיתה של החקירה לפני 4 שנים, עם קבלת תלונה במרץ 2014 מתושבת חדרה כבת 20, אשר דיווחה כי בוצע בה ניסיון אונס בעת שעסקה בריצת בוקר באחד הרחובות הסמוכים לביתה ולאחר שנאבקה עם התוקף, הצליחה להבריח אותו בטרם ביצע את זממו ואף הצליחה לפצוע אותו, באופן שהותיר על בגדיה כתם דם, שנדגם ע”י שוטרי תחנת חדרה והופק מהם פרופיל DNA ע”י המז”פ.

כאמור, בתום 4 שנים חלה לאחרונה התפתחות בחקירה, עם מעצרו של החשוד בגין עבירת שב”ח בדרום ולאחר שנדגם עפ”י חוק, נמצאה התאמה של פרופיל הדנ”א שלו עם התיק המדובר בחדרה.. בהמשך נמצאה גם התאמה של החשוד לקלסתרון שסיפקה הקורבן בשעתו שזיהתה אותו בבירור במסדר זיהוי שנערך, על אף חלוף הזמן.

החשוד נעצר לפני כשבועיים ומעצרו הוארך מספר פעמים במסגרת החקירה, כאשר היום תוגש לבימ”ש השלום חדרה- הצהרת תובע ובקשה למעצר עד תום הליכים.

במשטרת ישראל מדגישים כי נמשיך לחקור ביסודיות, תוך שימוש ביכולות טכנולוגיות מתקדמות, על מנת להגיע לחקר האמת, לרבות הפקת פרופיל DNA של חשודים והשוואתם למאגר, המאפשר הצלבה והתאמת ממצאים מזירות ואירועים, לשם פענוח פשעים.


[fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן