נבחרו החברות לפרויקט ענק של התחדשות עירונית במתחם סלע-בית”ר בחדרה 

בעלי דירות ומגרשים במתחם סלע בית"ר בחדרה בחרו בדן נדל"ן, רוטשטיין נדל"ן וקבוצת פרקש להקמת פרויקט התחדשות עירונית הכולל 1,452 יחידות דיור * המתחם ישלב עסקת פינוי בינוי עם קומבינציה וקרקע משלימה

נבחרו החברות לפרויקט ענק של התחדשות עירונית במתחם סלע-בית”ר בחדרה 

בעלי דירות ומגרשים במתחם סלע בית"ר בחדרה בחרו בדן נדל"ן, רוטשטיין נדל"ן וקבוצת פרקש להקמת פרויקט התחדשות עירונית הכולל 1,452 יחידות דיור * המתחם ישלב עסקת פינוי בינוי עם קומבינציה וקרקע משלימה

מגדלור-פיד ♋

דיירי מתחם סלע בית”ר (רח’ דוד שמעוני) בחדרה בחרו במכרז דיירים בחברת דן נדל”ן מקבוצת דן תחבורה ציבורית, חברת רוטשטיין נדל”ן וקבוצת פרקש לביצוע פרויקט של פינוי בינוי והתחדשות עירונית בהיקף של 1,452 יחידות דיור ושטחי מסחר ותעסוקה.

מדובר בעסקה מורכבת של 197 דיירים עם 7 חלקות קומבינציה ושימוש בקרקע משלימה. על הפרויקט התמודדו חברות רבות בהן אזורים, אפריקה ישראל, תדהר, כנען וגשם החזקות.


ייחודו של הפרויקט הוא בפוטנציאל שלו לחולל שינוי אורבני בחדרה בשל ההיקף והמיקום שלו. הוא ממוקם על ציר התנועה המרכזי בין הכניסה לעיר למרכזה ובסמוך לתחנת הרכבת של חדרה. המתחם משתרע על פני 47 דונמים שבהם יש כיום 9 בנייני רכבת ו-7 בתים פרטיים וכן שטחים פתוחים וציבוריים.

תוכנית ההתחדשות של המתחם יצאה לפועל בזכות שילוב קרקע בבעלות רמ״י שנמצאת במתחם. התכנית כוללת 14 מגדלים של עד 40 קומות עם 1,452 יח״ד, 26 אלף מ”ר משרדים ומסחר, 6,300 מ”ר שטחים פתוחים ו-8,300 מ״ר של מוסדות ציבור.

התוכנית אושרה בוועדה המקומית של חדרה והיא מופקדת בימים אלה בוועדה המחוזית של חיפה.


הדמיה: משרדי גנות-לרמן אדריכלים ופיק אדריכלים

את מכרז היזמים  ניהלו 197 דיירי המתחם באמצעות א.ת.ו.ס בראשות יורם אסידון ומינהלת ההתחדשות העירונית בחברה הכלכלית חדרה. בעלי הדירות יקבלו דירות גדולות ומשודרגות על פי התמורות המוגדרות במסמך המדיניות של עיריית חדרה להתחדשות עירונית וכן חנייה ומרפסת בשטח של 12 מ”ר.

משרד עו”ד שייצג את הדיירים הוא משרד אגמון ושות’ באמצעות עו”ד ישי איצקוביץ . משרדי עו”ד שייצגו את היזמים הינם  מ. פירון ושות’ באמצעות עו”ד גלעד ליפשיץ והרצוג פוקס נאמן באמצעות עו”ד הראל אלעזר.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

עו”ד רועי דורון מנהל התחדשות עירונית בדן נדל”ן מקבוצת דן תחבורה ציבורית מתייחס לזכייה במכרז ומציין: “דן נדל”ן קידמה את תחום ההתחדשות העירונית באזורי ביקוש בגוש דן עוד כשהתחום היה בחיתוליו וזאת בין היתר דרך פינוי והריסת המבנים הקיימים במוסכי החברה ברחבי הארץ, קידום תב”ע ושינוי ייעוד הקרקע לבניה למגורים והקמת פרויקטים משמעותיים ואכלוסם.

“כעת חברנו לשתי חברות בעלות  אופי דומה אשר שמות את בעלי הדירות במרכז בנוסף לשילוב עם הניסיון הרב בביצוע פרויקטים מורכבים בהתחדשות עירונית של חברת רוטשטיין בהובלת איתי סמדר סמנכ”ל התחדשות עירונית בחברה. בחירת הדיירים בנו, משמעותה הבנה כי בפרויקט בסדר גודל של אלפי יחידות דיור יש צורך בחברות עם חוסן פיננסי, ידע ומשאבים רחבים גם מעבר לתחום הנדל”ן. אנו נרגשים לקדם את אחד מהפרויקטים המורכבים והגדולים ביותר כיום בהתחדשות עירונית בישראל ,שיספק מענה לביקוש הדירות בקרב זוגות צעירים ומשפרי דיור באזור חדרה והסביבה.”

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

השיטור העירוני בחדרה יורה על בדיקה ברחוב של אופניים וקורקינטים חשמליים

בעקבות העלייה הדרמטית בתאונות הדרכים בכלי רכב זעירים, יוצאים בעיריית חדרה וברלב”ד בקמפיין הסברה נרחב מבתי הספר ועד שלטי חוצות להגברת הבטיחות בדרכים. בנוסף, על פי העירייה, ייערכו מבצעי הסברה ואכיפה ברחובות העיר על ידי השיטור העירוני, כאשר המשטרה תוריד מהכביש רוכבי אופניים וקורקינט חשמלי ומכני וכן אופנועים. הכלים ייבדקו ע”י בוחן המשטרה ובמקביל יעברו הנהגים הסבר והדרכה קצרה על משמעות הרכיבה ודגשים על נהיגה בטוחה וזהירה במרחב העירוני.

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן