צפו בוידאו: עורכת דין מנסה להבריח חומרים אסורים לאסיר בכלא הדרים בשרון

מחלקת התביעות של מחוז מרכז הגישה כתב אישום נגד עורכת דין המואשמת כי הבריחה סמים לאסיר בכלא הדרים שליד נתניה בהזדמנויות שונות. היא נקלטה אף במצלמות האבטחה של הכלא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

צפו בוידאו: עורכת דין מנסה להבריח חומרים אסורים לאסיר בכלא הדרים בשרון

מחלקת התביעות של מחוז מרכז הגישה כתב אישום נגד עורכת דין המואשמת כי הבריחה סמים לאסיר בכלא הדרים שליד נתניה בהזדמנויות שונות. היא נקלטה אף במצלמות האבטחה של הכלא

מגדלור-פיד ♋

כתב אישום הוגש השבוע נגד עורכת דין שנתפסה כשהיא מבריחה סמים ללקוח שלה, אסיר במתחם הדרים שבכלא רימונים הסמוך לנתניה. מהדיווח שהתקבל במשטרת ישראל לפני כשבוע, התברר כי בלשי יחידת דרור של שב”ס עצרו את החשודה במתחם הדרים ומעצרה היה בהמשך לפעילות סמויה של חטיבת המודיעין של שב”ס.

חקירת המשטרה העלתה כי עורכת הדין העבירה ללקוח שלה, אסיר בכלא רימונים, חבילה שהכילה סמים מסוכנים. קודם להעברת הסמים בכלא, החשודה נפגשה עם אדם נוסף בכפר קאסם. הוא העביר לחשודה מעטפה ובה 2 אריזות – אחת של סמים מסוג חשיש במשקל של 38.17 גרם והשנייה של סמים מסוג קנבוס במשקל של 3.48 גרם.
בהמשך, הגיעה החשודה במסגרת עבודתה כעו”ד לפגישה עם הלקוח שלה, במתחם הדרים. במהלך הפגישה, היא העבירה על פי האישום לאסיר את הסמים והוא החביא אותם בתחתוניו. בהמשך ובתום הביקור, נערך לאסיר חיפוש על גופו ונמצאו ברשותו סמים.

חוקרי המשטרה הצליחו להתחקות אחר העברה נוספת של סמים ובאותה השיטה, מיום 13.1.20. סוג הסמים וכמותם אינם ידועים. גם בפעם זו, אחר יצר עימה קשר ומסר לה שמעוניין להעביר לה “כסף” על מנת שתעביר אותו “לבחור”.

העברת הסמים תמורת פחות מ-3,000 שקל

האחר והחשודה נפגשו בת”א והאחר העביר לחשודה את הסמים. ביום 13.1.20 החשודה הגיעה לכלא במסגרת עבודתה כעו”ד והעבירה לאסיר את הסמים. כל זאת בתמורה ל-2,981 ש”ח שהופקדו עבורה באמצעות שירות “מזומן בזמן”, שירות העברת כספים באמצעות דואר ישראל.

מעצרה של החשודה הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת והיום, מחלקת התביעות של מחוז מרכז הגישה נגדה כתב אישום המכיל 2 אישומים, בעבירות של סחר בסמים, פעולות בחפץ אסור/מסוכן בכלא וקשירת קשר לפשע. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודה גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה. במהלך הדיון שוחררה החשודה בתנאים מגבילים. נציג המשטרה ביקש וקיבל במהלך הדיון עיכוב ביצוע ההחלטה על מנת להגיש ערר לביהמ”ש המחוזי והחשודה נותרה במעצר מאחורי סורג ובריח.

האסיר (23 כפר קאסם), נעצר אף הוא ביום 12.2.20 ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. בדיון שהתקיים היום בבימ”ש השלום בפ”ת, מחלקת תביעות של מחוז מרכז הגישה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר. מעצרו הוארך היום ב-5 ימים ועד ליום 23.2.20. בתיק זה הוצא לבקשת סניגורה של החשודה, צו איסור פרסום על שמה של החשודה ופרטים מזהים שלה.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך