דיווח על חשד להתעללות בגן ילדים בחדרה – תלונות הוגשו למשטרה

על פי הפרסום, אמא לילד בגן , חשדה בהתנהגות לא תקינה במסגרת והחליטה להכניס אל הגן מכשיר הקלטה. מהגן נמסר בתגובה ל-ynet: "מדובר בעלילה מרושעת"

דיווח על חשד להתעללות בגן ילדים בחדרה – תלונות הוגשו למשטרה

על פי הפרסום, אמא לילד בגן , חשדה בהתנהגות לא תקינה במסגרת והחליטה להכניס אל הגן מכשיר הקלטה. מהגן נמסר בתגובה ל-ynet: "מדובר בעלילה מרושעת"

מגדלור-פיד ♋

חשד להתעללות בגן בחדרה: האתר ynet מפרסם בצהריים (17.1) כי מי מאנשי צוות גן ילדים בחדרה חשוד בהתעללות בפעוטות שבמקום.

על פי הפרסום, אמא לילד בגן , חשדה בהתנהגות לא תקינה במסגרת והחליטה להכניס אל הגן מכשיר הקלטה.  בין הציטוטים שנשמעים בהקלטה לכאורה: “אני אני אתן לך איזה אחת”, “אתה יכול לבכות מעכשיו עד 16:00”, “איכס יא מסריח”, “נמאס לי ממנו כבר”, “תעיפי אותה כבר לאמא שלה”.

האם הזדעזעה ממה ששמעה. על פי הפרסום, בשבוע שעבר הגישו כמה הורים מהגן תלונה במשטרה – וזו פתחה בחקירה ואף אספה מצלמות מהגן. בראיון לאולפן ynet אמרה האם: “החלטתי להכניס מכשיר הקלטה בעקבות התנהגות לא רגילה של הבן שלי. התעוררויות בלילה עם צרחות של בעתה, הוא היה ישן מפוחד במיטה, צורח ולא נותן לנו להתקרב”.

אילוסטרציה: גן ילדים (למצולמים ולמקום אין קשר לידיעה)

האמא ספרה כי לאחר חשיפת המקרה הילד סירב ללכת לגן וכי נכון לעכשיו הגן ממשיך לפעול כרגיל. “הילד שלי כמעט בן שנתיים. זה גיל שבו ילדים מתחילים להתעצב. אני חרדה מאוד שזה יישאר לטווח ארוך. אנחנו ניעזר בגורם מקצועי אבל החיים שלנו השתנו מקצה לקצה. כרגע הוא נשאר בבית איתנו, אבל הגן ממשיך לפעול כרגיל”, סיפרה האם ל-ynet.

מהגן נמסר בתגובה ל-ynet: “מדובר בעלילה מרושעת. אין שום דבר בחקירת המשטרה. אין להסתמך על הורים שפנו בטענות שווא שקריות שיוכחו בחקירת המשטרה. אין שום דבר חריג בקלטות”.


מהמשטרה נמסר בתגובה ל-ynet: “מיד עם קבלת התלונה לפני מספר ימים, המשטרה פתחה בחקירה, במסגרתה בוצעו ויבוצעו מגוון פעולות במטרה להגיע לחקר האמת”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-37 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן