רכב נשרף כליל במחלף איינשטיין בנתניה ובתוכו אדם שמצא את מותו

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 11.7.18, 13:14


אירוע קשה של שריפת רכב במחלף איינשטיין בנתניה ואדם הרוג: בשעה 11:19 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על רכב שעולה באש בשטח פתוח ברחוב איינשטיין בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים מהמקום על גבר כבן 30 שנמצא ללא סימני חיים בתוך הרכב וקובעים את מותו. 

חובש רפואת חירום במד”א רן לוי סיפר: “כשהגעתי למקום ראיתי עשן שעולה מתוך הצמחיה בצד הדרך. חברתי לכוחות הכיבוי שפעלו במקום ומיד כשתאפשר איתרנו בתוך הרכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה כשהוא סובל מכוויות. הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו.”

מהמשטרה נמסר: “בצהרייםהתקבל במשטרה דיווח על רכב עולה באש בשטח פתוח סמוך לרח’ איינשטיין בנתניה. נבדק החשד כי ברכב גופת אדם. כוחות משטרה במקום ומבדיקה ראשונית עולה כי באירוע זה אין חשד לפלילים”.

מדוברות איחוד הצלה – מחוז מרכז עדכנו כי” למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבלה קריאה מחובש איחוד הצלה שנתקל ברכב שעולה באש סמוך למחלף איינשטיין בנתניה. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף שרון מדווחים מהזירה כי למרבה הצער אותרה ברכב גופה ללא רוח חיים ובשלב זה נבדקת זהות הגופה ונסיבות האירוע. צוותי כיבוי עדיין פועלים בזירה”.


תגובות